Із країн "Східного партнерства" Україна просунулася найбільше, - заява

3 жовтня 20115391

Саміт Ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство» продемонстрував загалом позитивні сигнали щодо перспектив європейської інтеграції для України.

Про це йдеться у заяві Радикальної партії Олега Ляшка.

«Радикальна партія, яка підтримує стратегічний курс на повне приєднання України до Європейського Союзу, розглядає «Східне партнерство» виключно як допоміжний інструмент до двостороннього формату відносин з Європейським Союзом. Ми єдині з шести країн «Східного партнерства» - Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України – просунулись максимально глибоко на шляху європейської інтеграції», - зазначено у заяві.

«Тому ототожнення України з рештою держав-партнерів Східного партнерства, які значно відстають у процесі європейської інтеграції, може призвести до уповільнення руху зближення України з ЄС та зашкодити перспективі вирішення низки важливих питань політичного характеру, на яких наполягає Україна – у першу чергу, перспективі членства в ЄС та запровадженню безвізового режиму для українських громадян», - йдеться у заяві.

Радикальна партія Олега Ляшка також вважає недостатнім бюджет у розмірі 600 млн євро, передбачений на реалізацію програм «Східного партнерства» на період до 2013 року. Для порівняння: прибирання приміщення Європейського парламенту щорічно обходиться ЄС у 42 млн євро – майже половина від суми, яку отримує кожна з країн «Східного партнерства".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук