Із «Львівелектротрансу» звільнили більше половини контролерів

В електротранспорті випробують новий спосіб контролю за безбілетниками

Набрані півроку тому інспектори не впорались зі своїми обов'язками

Директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович вдруге звільнив контролерів. Про це ZAXID.NET розповів сам Михайло Сидорович.

За словами директора «Львівелектротрансу», з посад звільнено шість з одинадцяти інспекторів, які здійснювали контроль за оплатою за проїзд у електротранспорті. «Звільнили частину інспекторів, бо з’явилися застереження щодо зловживань з їхнього боку. Крім того, вони не виконували своєї роботи по контролю, не давали результатів», – пояснив чергове звільнення контролерів Михайло Сидорович.

Зазначимо, що звільнених зараз інспекторів набрали лише влітку 2016 року після того, як директор «Львівелектротрансу» ліквідував службу контролю і звільнив усіх попередніх контролерів. Після цього інспектори виконували функції контролерів.

Крім того, Сидорович зазначив, що нових інспекторів «Львівелектротранс» більше не набиратиме. «Ми працюємо над тим, щоб залучати до контролю водіїв трамваїв та «Муніципальну дружину», – сказав він і додав, що шукає також інші варіанти контролю за оплатою за проїзд.

«Зокрема, можливий аутсорсинг. Тобто здійснювати контроль буде стороння компанія на договірних умовах. Ми їм делегуємо контрольні функції підприємства. Але вони будуть мати зобов’язання виписати певну кількість квитанцій, тому що ми знаємо, що безбілетники у нас є», – додав Михайло Сидорович.

Нагадаємо, що у Львові почали впроваджувати оплату за проїзд у електротранспрті через смартфон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук