Із перших 272 ІФА-тестів освітян Львова отримали один позитивний результат

Медики обстежили п'яту частину всіх працівників освіти, які задіяні до проведення ЗНО

Із перших 272 ІФА-тестів освітян Львова отримали один позитивний результат
фото ЛМР
До вівторка протестують усі 2 тис. працівників

17 червня у Львові розпочали ІФА-тестування працівників освіти, які будуть задіяні до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Вся кількість працівників налічує 2 тисячі людей. Сьогодні протестували п’яту частину.

За інформацією керівника управління охорони здоров’я ЛМР Володимира Зуба, із 272 ІФА-тестів отримали один позитивний результат. Цього працівника додатково обстежать методом ПЛР.

ІФА-тестування освітян проводили у 2-ій і 3-ій міській поліклініках та 1-ій міській лікарні. Завтра, 18 червня, обстеження робитимуть ще у двох медзакладах — 4-ій та дитячій міській лікарні.

Планується, що до вівторка, 23 червня, протестуютьвати усіх 2000 освітян, які будуть працювати під час проведення ЗНО.

фото Романа Балука

ІФА-тестування допомагає визначити імуноглобуліни, які бувають двох типів: M і G. Якщо виявлять M, то це говорить про те, що йде гострий процес захворювання, якщо G – то що людина перехворіла або зустрілася з вірусом і у неї виробилися антитіла і є імунітет до цього захворювання.

Три тижні тому у Львові розпочали тестувати медпрацівників, а пізніше — й пацієнтів, які захворіли на коронавірус, а також людей, які з ними контактували. ІФА-тестування проводять у 6 міських закладах з спеціальними лабораторіями.

Нагадаємо, пробне тестування ЗНО цього року скасували. Основна сесія ЗНО в Україні має бути проведена з 25 червня до 17 липня 2020 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук