Шмигаль не бачить підстав для скасування чи перенесення ЗНО

Шмигаль не бачить підстав для скасування чи перенесення ЗНО
фото УНІАН
Прем’єр-міністр заявив, що з 25 червня в Україні розпочнуть плановий процес ЗНО

Наразі немає підстав для скасування чи перенесення зовнішнього незалежного оцінювання. Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив голова уряду Денис Шмигаль.

«Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар повідомлять про це», – цитує Шмигаля «Урядовий портал».

За його словами, показники, за яких буде переноситися ЗНО, зрозумілі. Це понад 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні та понад 50% областей, де перевищені три загальнонаціональні показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тис. населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

«Це ті параметри, які можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку з 25 червня ми починаємо плановий процес ЗНО», – підсумував Шмигаль.

Нагадаємо, що основна сесія ЗНО в Україні має бути проведена з 25 червня до 17 липня 2020 року. Так, згідно з оприлюдненим графіком, 25 червня відбудеться тестування з математики, 30 червня - з української мови та літератури, 2 липня - з фізики, 6 липня - з іспанської, німецької та французької мов, 7 липня - з англійської мови, 9 липня - з історії України, 13 липня - з біології, 15 липня - з географії та 17 липня - з хімії.

Для проведення основної сесії ЗНО Український та регіональні центри оцінювання якості освіти створили 82890 аудиторій у 5188 пунктах тестування і вже надрукували 1166280 зошитів сертифікаційних робіт за вибраними учасниками предметами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук