Учасникам скасованого пробного ЗНО повернуть гроші

Пробне ЗНО коштувало 145 грн за один предмет

Міністерство фінансів розробило механізм повернення коштів за пробне ЗНО, яке не відбулось у пунктах тестування у зв’язку з карантином.

За інформацією Міністерства фінансів, на рахунки регіональних центрів оцінювання якості освіти Українського центру оцінювання якості освіти України найближчим часом буде перераховано 52 млн грн. У міністерстві запевнили, що створили максимально спрощений механізм повернення цих грошей, відповідно до якого необхідно буде звернутись до регіонального відділення УЦОЯОУ із заявою, вказавши реквізити рахунку, на який здобувач освіти чи його батьки хочуть їх отримати.

Під час засідання уряду 17 червня Кабмін схвалив зазначений механізм і після завершення усіх процедур, передбачених бюджетним законодавством, кошти одразу надійдуть на рахунки розпорядників. За словами в. о. міністерки освіти Любомири Мандзій, гроші повертатимуть на картки «ПриватБанку». Якщо в абітурієнта немає картки «ПриватБанку», її йому виготовлять спеціально для повернення грошей за пробне ЗНО.

Додамо, що за участь у пробному ЗНО кожен учасник сплатив в середньому 145 гривень за кожен навчальний предмет. 85% цих грошей було спрямовано на друк зошитів для тестування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук