«Ізоляція» відкриває «живу» бібліотеку Донбасу

КультураДарина Цвях, 31 липня 20146640

Платформа культурних ініціатив «Ізоляція» відкриває унікальну живу бібліотеку Донбасу. Про це повідомляє Cultprostir.ua.

Жива бібліотека працює так само, як і звичайна – читачі обирають книгу, читають її впродовж визначеного часу, повертають книгу назад до бібліотеки та обирають іншу. Єдиною відмінністю живої бібліотеки від звичної є те, що  книгами є звичайні та надзвичайні мешканці та вихідці з Донбасу, що готові ділитися своєю історією життя, думками та досвідом, сподіваючись зруйнувати стереотипи та  упередження «читачів».

Стати книгою – це не тільки бажання поділитися своєю історією, вони разом з читачами намагатимуться створити суспільство, в якому можуть мирно та спокійно співіснувати різні люди. Це унікальна можливість задати «незручні» питання «людям-книгам».

У читальні зібрана унікальна колекція живої літератури Донбасу, доставлена з самого його серця, книжки на будь – який смак:  раритетні книжки в єдиному примірнику, нові  видання,  видання обмеженої серії та дорогі сувенірні книжки. Тут відділ української та іноземної літератури, відділ професійної літератури та  фантастики, історичні твори, ліричні та поетичні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук