Ізраїль відкрив для туристів місце хрещення Ісуса Христа

Світ12 липня 201118150

Ізраїльська влада у вівторок відкрила для вільного доступу туристів і паломників ділянку річки Йордан у містечку Каср аль - Яхуд, священне місце для християн усього світу, де, згідно з Євангелієм, був хрещений Ісус Христос.

Тепер для відвідування місця хрещення Христа не вимагається спеціальних дозволів і погоджень з військовими відомствами, як це було потрібно раніше.

"Починаючи від сьогодні туристичний центр відкритий для вільного відвідування бажаючих цілий рік. Це результат більш ніж 10-річного узгодження і безперервної координаційної роботи. Ми розраховуємо, що це істотно збільшить потік туристів до Ізраїлю", - сказав Амнон Ліберман, радник міністра туризму Ізраїлю.

Як повідомив А.Ліберман, відповідні служби кілька разів на рік беруть проби води в районі туристичного центру. Торік незадовільні проби води в річці стали причиною скандалу між ізраїльським міністерством туризму і незалежними екологами, які стверджували, що показники не відповідають санітарним нормам і вимагали закрити ділянку біля нижньої течії річки Йордан для хрещення віруючих.

"На даний момент всі проби відповідають нормам. Купання в річці Йордан безпечне для здоров`я", - сказав співрозмовник агентства. Міністр міжрегіональної співпраці Ізраїлю Сільван Шалом, присутній на церемонії відкриття туристичного центру, відзначив, що відкриття центру позитивно позначиться на економіці регіону і стане початком для нових проектів в Йорданській долині.

"Зараз ми ведемо переговори з Йорданією і Палестинською автономією про розробку спільного пакета туристичних послуг", - сказав С.Шалом. У найближчому майбутньому ізраїльська влада планує спільно з Йорданією спорудити дамбу, яка допоможе суттєво підняти рівень води в річці.

"Відкриття туристичного центру на річці Йордан - важлива подія для нашої країни. Держава Ізраїль прагне забезпечити свободу віросповідання для віруючих усіх конфесій", - сказав Амір Корен, офіційний представник Управління координації дій уряду на (палестинських) територіях.

Ділянка Каср аль-Яхуд, розташована біля палестинського міста Ієрихон, щорічно привертає приблизно 100 тисяч туристів і паломників при тому, що ця частина узбережжя Йордану після війни 1967 року була оголошена "військовою зоною", і доступ туди був закритий більшу частину року. Християни, особливо представники православних конфесій, вірять, що в нижній течії Йордану, неподалік від місця його впадання в Мертве море, Ісус прийняв хрещення водою від Іоанна Предтечі, і саме тут на нього зійшов Святий Дух.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук