Ізраїль завдав авіаудару по Лівану

Світ23 серпня 201345951
Ізраїль завдав авіаудару по Лівану
фото ua-ekonomist.com
Авіаудар

Військово-повітряні сили Ізраїлю сьогодні вранці завдали удару по цілі поруч із Бейрутом у відповідь на ракетний обстріл ізраїльської території з Лівану, пише газета "Гаарец" з посиланням на представника ЦАХАЛ (Армії оборони Ізраїлю).

Наліт був здійснений успішно, і всі літаки, що брали участь у ньому, повернулися на базу, пише РИА Новости.

По якому саме об'єкту було завдано удару, не повідомляється. Представник ЦАХАЛ зазначив, що Ізраїль вважає владу Лівану відповідальною за прояв ворожої активності на території їх країни.

У четвер четверо ізраїльтян з числа мирних жителів північних районів країни були госпіталізовані після ракетного обстрілу з території Лівану. Після цього Армія оборони Ізраїлю спростувала повідомлення арабських ЗМІ про відповідні повітряні або артилерійські удари по півдню Лівану, а керівник армійської прес-служби генерал Йоав Мордехай назвав подію "ізольованим інцидентом", який може залишитися без наслідків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • греко-католик 23 серпня 2013, 21:17

  08.05.2012р. Біля 11 год. чую якийсь шум на вулиці, виглядаю у вікно і бачу що мою огорожу руйнують з допомогою екскаватора. Відкриваю вікно і запитую в чому справа і мені відповіли що представники виконавчої служби (Пакош з синочком) виконують рішення суду (судді Мусієвського), заочного, ще з минулого року, про наявність котрого я нічого не відав і про це у виконавчі службі не могли не знати, усюди чомусь були неправильно вказані мої паспортні дані. З участю землеміра (Жука) і сектантської бригади будівельників. І в присутності осіб в міліцейській формі. Виконавчого листа ніхто мені не зачитав і у прохані надати його копію мені Пакош відмовила. Добре що хоч показала нового власника сусідньої ділянки (Іванський Р., директор фірми котра зокрема торгує нерухомістю), дату прийняття рішення і прізвище судді.. Через два дні ця бригада сектантів вже самостійно руйнувала мою огорожу, без працівників виконавчої, аби перенести межу, про що рішення суду не було. Пустомитівський РВ на мої звернення з приводу вже цього руйнування без виконавчої служби і рішення суду не відреагував. Виглядає так, що в цьому райвідділі служать одні штунди, для котрих служба в органах є служінням лише їх браткам по вірі.

  Межа (і огорожа) простояла майже 20 років (наявна площа ділянки відповідає вказаній у документах), пережила двох сусідів-власників, котрі жодних претензій до меж моєї ділянки не мали. Останній сусід мав нещастя продати , котрому роками повертали гроші за ділянку, взявши “на реалізацію” (не відаю чи і повернули). Потім у третього виявилися якимось чудом нові документи, у котрих вже значилася дещо більша площа ділянки. Але, земля не гумова як кишеня продажних чиновників...
  І ще, начальник РУЮ Хомин зробив на мене подання в прокуратуру про порушення кримінальної справи. Хоча не міг не знати, що усі приписані мені “порушення” малювалися на папері в очолюваному ним управлінні і його підлеглими.

  Я подав адміністративний позов на дії виконавчої служби, але цей позов суддя ЛОАС Качур залишила без розгляду мотивуючи це пропущенням позовного сроку, хоча цього реально не було. Я подав апеляцію на ухвалу ЛОАС, але не міг отримати жодної інформації про подальший її рух. В ЛОАС казали що передали мою апеляційну скаргу в ЛААС (але надати супровідного листа відмовилися), а в ЛААС казали що нічого не отримували... А в цей час через моїх рідних, котрі проживають в іншій обл і переписалися в якусь штунду, була проведена оплата (без мого відома) виписаного на моє ім'я виконавчою службою штраф.

  Звертався в міліцію (в обласне управління) з приводу явних фальшувань документів райсудом і виконавчою службою але відповіді так і не отримав. Виходить так, що приймають письмові заяви, ставлять штамп і підпис на копії, а звернення не реєструють і не розглядають. А у відповідях (вже РВ) вказують тільки номер звернення і дату, а про суть звернення нічого. Тому той хто звертався до міліції не може точно знати що зареєстровано під тим номером. І навіть більше, коли звернень є кілька, то вони, наступні більш серйозніші й інші по-суті, реєструють як повторення перших, пишучи відповіді, котрі ніхто крім них самих не може зрозуміти. Мабуть тому, що хочуть зберегти за собою можливість завжди переписати свої внутрішні документи.

  4 листопада 2012 року отримав лист від Львівського апеляційного адміністративного суду з ухвалою судді Хобор Р. Б. “про повернення апеляційної скарги”, бо суддя встановив, що “до апеляційної скарги не додано документу що підтверджує сплату судового збору”. Хоча я судовий збір сплатив і квитанцію подав в суд, про що є вказаним в списку додатків в самій апеляційній скарзі. Тепер я розумію чому на моїй копії скарги при прийнятті поставили штамп так, що його неможливо скопіювати на ксероксі, мабуть і штампом “лівим”...

  Ще є там вказано, що мені “був встановлений срок для усунення вказаних в ухвалі недоліків”, але про це мене ніхто не повідомив. Мабуть через традиційну допомогу шахраям зі сторони працівників пошти; протримали лист суду поки закінчиться срок відведений для виправлення, а потім повернули відправнику (коли лист був рекомендованим), або “загубили” (коли звичайний). А суддя в цей час вміло проштампував вже наступну ухвалу не дочекавшись повідомлення про вручення чи невручення листа.

  Ухвала ЛААС оформлена на двох аркушах, на другому тільки два рядки і підпис з також бліденьким штампом “з оригіналом вірно” (хоча без проблем можна було би увесь текст розмістити і на одному), тоді як перший аркуш (де викладена суть ухвали) ніким не підписаний і без штампу. Мабуть для того аби була можливість усе при потребі в суді переписати...

  "23.11.2012року приходжу додому і впадають у вічі певні ознаки, що хтось сторонній побував в моїй оселі. Але замки на дверях на місці і вікна нібито цілі... Тому і відганяю від себе тривожні думки. Зайшовши на кухню випив води, котру я відстоюю, очищую й зберігаю у скляній тарі, й через декілька хвилин відчув гострий біль в животі. Потім ліг на диван і відчув ніби лежу голим на снігу і що щось холодне й недобре впитується в моє тіло. Став, змінив покривало на дивані і власний одяг й це відчуття вже зникло, але дотик руками до зміненого покривала залишалося негативним. Пізніше отрута, мабуть на основі ртуті й мишяку, або чогось радіоактивного, бо змивалася тільки розчинником, виявилася на тарілках, стакані і каструлях в кухні, а також закаченою у водопровід (вода текла непридатною до вживання тривалий час, мабуть через наявність луг чи кислот).

  Потім спало на думку перевірити замки на вхідних дверях і виявилося, що мій замок це вже суцільна бутафорія, котру можна відкривати чим завгодно, бо є кимось виламана та маленька деталь, котра власне забезпечує його відкривання тільки оригінальним ключем.

  Звоню на 102 і розповідаю їм про ознаки незаконного проникнення в мою оселю. Вислухавши мої особисті дані, прізвище, адресу, тощо, зв'язок раптово переривається. Я перезвонюю і там вже сидить хтось інший і каже, що він нічого не знає і також знову зв'язок обривається....

  Пізніше виявилося, що у мене зникли деякі документи, котрі попавши в руки шахраїв можуть спричинити для мене втрату мого вже єдиного майна, мого житла...

  12-13 січня 2013 року знову відбулося проникнення в мій будинок, з черговою закачкою отрути у водопровід, але вже зі сторони незакінченої частини будинку, де є вивід водопроводу, просвердлили отвір в плстмасовій трубі, закачали отруту і заварили. Так як електрика там відсутня і доступу до ввідного крану у них не було, значить електро-переноску звідкись тягнули аби заварити і воду перекривали десь на задвижці. І залазили через огорожу зі сторони того нового сусіда, де є очевидно відеонагляд.

  24 січня 2013 року, недалеко від мого дому, на мене невідомі натравили собаку, вкусила мене за ногу, рана була якась дивна, більше подібна на опік.

  З 17 по 21 лютого 2013 року щовечора появлявся в будинку їдий запах якоїсь хімічної речовини, спричиняючих біль у легенях, виглядає так що хтось використовує пневматичний засіб здатний вистрілювати отруту, котра при випаровуванні уражає органи дихання. Подібне відбувається і по-сьогодні.

  З квітня 1913 року почали отруйні гази качати під тиском коли я виходив на вулицю, мабуть за допомогою промислових вентиляторів (уток), котрі перед тим розвантажували? Але вдалося знайти спосіб захищати себе від цього, згадавши усе чого вчили в армії. Бо чергове моє звернення в миліцію також було безрезультатним для мене, але зловмисники, очевидно врахувавши те що я сказав міліціонерам, значно вдосконалили свої злодіяння.

  З 9 червня 1913 року почали вже качати під тиском, мені в лице якісь кислоту, уражаючу очі. Той перший день я вже думав що осліпну, але Бог милував. Потім також знайшов спосіб захищати свої очі, з допомогою захисних окулярів. Але нічого приємного немає і від того коли кислота попадає на шкіру лиця і уражаюча речовина таки трішечки попадала в очі, доводилося їх постійно промивати.

  15.06. 2013 виявив отруєний сир у себе в холодильнику. 25. 06. 2013 виявилося що червона смородина на моїй присадибній ділянці і редиска в теплиці виявилися отруєними. 1. 07. 2013 виявилася отрута на столових приладах на моїй кухні й ознаки проникнення у моє житло невідомих, причому надзвичайно професійне: відключення сигналізації (блокування геркону), відкриття двох хороших замків, нанесення отрути на моїй кухні і акуратний відхід зайняли у них всього декілька хвилин, в час коли я перебував у своїй стайні. Шумове прикриття здійснювалося ними за допомогою роботи перфоратора на сусідній будові. Звертався з тих приводів в міліцію але безрезультатно, думаю що навіть і не реєстрували моїх звернень..

  3.07.2013 виявилися отруєними вишні на моїй ділянці, хоча день перед тим на тому дереві ягоди були придатними до вживання.

  25.7.2013 між 15:00 і 17:00 відбулося проникнення у моє житло невідомих, які зокрема нанесли отруту (суміш ртуті, мишяку, кадмію..) здатну проникати через шкіру на столи, табуретки, столи і посуду в моєму помешкані. У запасі питної води і у двох відкритих банках повидла було виявлено пізніше якусь психотропну речовину, очевидно ту котрою людину позбавляють памяті. І вивели з ладу зарядний пристрій на сигналізації.

  28.7.2013 між 6:00 і 7:00 відбулася чергова газова атака, мабуть “заріном”, останній раз це було 26.7 2013. Коли я повертався зі стайні біля входу у будинок відчув їдкий запах, очевидно з дороги, коли я був у стайні, вилили якусь отруйну речовину. Весь день мучився від болю в легенях.

  5.8.2013 Виявив що на моїй присадибній ділянці біб і цибуля є отруєними.

  17.8.2013 Виявив що огірки на моїй ділчнці є отруєними. Хоча пару днів перед тим усе було нормально, огірки були без отрути.

  21.8.2013 Біля 14:00 ще одна газова атака.

  Є підозри що мене прагнуть догробити й ультразвуком, вірніше вже переконання...

  Хай будуть прокляті жиди і кальвіністи які працюють в судах, прокуратурі, мінюсті, в МВС, (за кришування їх братків-терористів), їх покровителі, друзі, слуги і халуї!!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук