Кабмін частково зберіг аналогове мовлення до 1 травня 2019 року

Уряд вирішив тимчасово не припиняти аналогове телемовлення для деяких каналів

Аналогове мовлення до кінця року збережуть для телекомпаній, які ще не мають ліцензій на цифрове мовлення

Кабінет міністрів України продовжив аналогове мовлення каналів Національної суспільної телерадіокомпанії України, місцевих мовників, які не мають цифрових ліцензій, і передавачів на кордоні з Російською Федерацією, до 1 травня 2019 року.

Відповідну урядову постанову № 667 від 29 серпня 2018 року «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України» оприлюднено 31 серпня на сайті уряду та в газеті «Урядовий кур’єр».

У проекті рішення, який розглядали на засіданні уряду 29 серпня, йшлося про збереження аналогового мовлення цих каналів до 31 грудня 2018 року.

Згідно з оприлюдненою постановою, 1 травня 2019 року є кінцевою датою використання технології аналогового телевізійного мовлення для «визначених Національною радою з питань телебачення і радіомовлення каналів мовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією та тимчасово окупованими територіями, та каналів мовлення на територіях, де розповсюджуються програми ПАТ «НСТУ» і телерадіоорганізацій місцевого мовлення, які не мають ліцензій на цифрове мовлення».

Перелік каналів, які продовжать аналогове мовлення до 31 грудня, має визначити Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

Уряд вирішив продовжити процес переходу на «цифру» для захисту національного інформаційного простору України.

Нагадаємо, на всій території України аналогове мовлення перестане працювати з 31 серпня.

До слова, як інформує прес-служба Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, наразі 111 місцевих телекомпаній не мають ліцензій на цифрове мовлення. Водночас Національною радою оголошено 2 конкурси на мовлення у цифровому форматі – мовлення в багатоканальній цифровій мережі МХ-5 і в регіональному мультиплексі в Одеській області. Загалом це 93 канали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук