Кабінет міністрів встановив вартість індивідуальних автономерів

Ціни на індивідуальні автомобільні номери встановлені в розмірі від 8 до 30 тис. грн.

Уряд своїм рішенням намагається усунути корупційні ризики при видачі автономерів

Кабінет міністрів України визначив вартість індивідуальних автомобільних номерів. Відповідне рішення було прийняте під час засідання Кабміну в середу, 24 липня, інформує «РБК-Україна».

«На сьогодні можливість автовласників офіційно підібрати номерний знак з бажаною комбінацією обмежена. Зокрема, на рівні нормативно-правових актів передбачена додаткова плата лише за 18 номерних знаків, які мають комбінацію із чотирьох однакових цифр (1111, 2222, 3333, 4444, 5555, 6666, 7777, 8888, 9999) і в межах від 0001 до 0009. Решта номерних знаків видається за звичайною вартістю у простій послідовності. Така ситуація створює умови для корупційних проявів, пов'язаних з наданням привілеїв у видачі номерних знаків, на які є підвищений попит, але які не входять до зазначеного переліку номерних знаків», - зазначається у пояснювальній записці до законопроекту.

Даним проектом передбачено розширення переліку платних номерних знаків, які мають підвищений попит серед автовласників, і закріплення нормативно їхньої ринкової ціни, а також збільшення вартості 18 комбінацій номерних знаків щонайменше утричі, що, у свою чергу, забезпечить додаткове наповнення бюджету, створить зрозумілий та можливий механізм обрання номерного знака серед тих, які мають підвищений попит.

Тож, постановою визначається, що видача (заміна) номерних знаків, що видаються за бажанням власників легкових автомобілів та містять визначену комбінацію, коштує:

із чотирьох однакових цифр, послідовні комбінації цифр від 0001 до 0009 - 30 тис. грн;

із чотирьох цифр, три з яких однакові та розташовані підряд; із чотирьох цифр - двох послідовних пар однакових цифр; з послідовних цифр 0123 та 1234 - 10 тис. грн;

із чотирьох цифр, що починається з двох нулів, а дві наступні цифри неоднакові - 8 тис. грн;

із чотирьох цифр, що містить три однакові цифри, які розташовані не підряд; із чотирьох цифр, з яких однаковими є перша і третя, а також друга і четверта, або перша і четверта, а також друга і третя - 4 тис. грн.

До слова, в 2014 році міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що під час закупівлі номерних знаків для МВС було скоєно спекуляції на 34,4 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук