В Україні заборонили імпорт автомобілів із Росії

Обмеження набуде чинності з 1 липня

Кабмін заборонив ввезення російських транспортних засобів в Україну

Кабінет міністрів 26 червня вніс зміни до переліку товарів з Російської Федерації, заборонених до ввезення на митну територію України. Зокрема, уряд заборонив ввозити на територію України транспортні засоби: трактори, автобуси, легкові, вантажні та спеціалізовані автомобілі, мотоцикли.

«Рішення ухвалене з метою вжиття заходів у відповідь на дискримінаційні та недружні дії щодо України, що застосовуються державою-агресором, а також з урахуванням звернень асоціацій, об'єднань, підприємств низки галузей промисловості», — йдеться в повідомленні уряду.

Постанова № 535 від 15 травня 2019 р. доповнює список товарів, перерахованих в постанові «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації» багатьма товарними позиціями включаючи 8703 (легкові авто), 8704 (вантажні авто), 8705 (автомобілі спецпризначення) та 8711 (мотоцикли).

Постанова уряду набуде чинності 1 липня 2019 року.

Нагадаємо, нові торговельні обмеження України є відповіддю України на торговельні обмеження Росії, зокрема щодо заборони постачання її нафтопродуктів до України, а також заборони на ввезення до Росії низки товарів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук