Кабмін затвердив програму розвитку Карпат на 2020-2022 роки

У ній йдеться про будівництво доріг, розвиток туризму та створення робочих місць

Кабінет міністрів затвердив Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабміну в неділю, 20 жовтня.

«Програма спрямована на покращення соціального та економічного розвитку українських Карпат, підвищення транспортної доступності окремих гірських територій та містить широке коло питань: побудова доріг, створення нових робочих місць, розвиток туризму в регіоні Карпат, зокрема Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей», – йдеться у повідомленні на сайті уряду.

До слова, раніше перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода повідомляв, що основними напрямками програми будуть розвиток традиційних і найбільш перспективних для регіону видів господарської діяльності, лісового та сільського господарства; забезпечення екологічної безпеки в регіоні, відновлення лісів та оптимізації структури ландшафтів; збереження історико-культурної спадщини, підвищення транспортної та інформаційної доступності тощо.

До слова, в українських Карпатах проживає 978 тис. людей у 715 населених пунктах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук