Кабмін докапіталізує «ПриватБанк» на ₴38,5 млрд

ЕкономікаАндрій Стець, 23 червня 20171541

«ПриватБанк» буде докапіталізовано на 38,5 млрд грншляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики. Про це на брифінгу розповів міністр фінансів Олександр Данилюк, інформує Еспресо.TV.

За словами Данилюка, докапіталізація «ПриватБанку» відбудеться на суму 38,5 млрд грн.

«Докапіталізація відбудеться в два етапи. Це відбудеться шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики. На першому етапі передбачається випустити облігації на суму 22,5 млрд. Це досить велика сума коштів, яку держава змушена внести в капітал банку для покриття збитків. За даними аудитора, якість кредитного портфеля виявилася гіршою, ніж очікувалося під час переходу банку у власність держави», – сказав Данилюк.

Міністр нагадав, що колишні власники банку брали на себе зобов'язання реструктуризувати кредитний портфель до 1 липня для відшкодування збитків, які понесла держава.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що колишній власник «ПриватБанку» Ігор Коломойський звернувся до Печерського районного суду столиці з проханням розірвати договір поруки з Нацбанком за боргами «ПриватБанку».

Нагадаємо, 21 грудня 2016 року «ПриватБанк» офіційно перейшов у державну власність. Міністерство фінансів та Національний банк оцінили потребу капіталу «ПриватБанку» в 148 млрд грн. Мінфін докапіталізував банк на 116,8 млрд грн, з яких 9,8 млрд грн надійшли до банку у 2017 році.

З метою оздоровлення «ПриватБанку» НБУ монетизував облігації внутрішньої державної позики, випущені Мінфіном для капіталізації банку, на суму 25,8 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук