Кабмін дозволив порадіаторний облік тепла для квартир, де неможливо встановити лічильник

Система обліку за допомогою радіаторних лічильників буде тільки в тих будинках, де їх встановить більше 50% мешканців

ЕкономікаАндрій Стець, 10 жовтня 201815951
Оплата установлення системи обліку за допомогою радіаторних лічильників буде проводитися власниками квартир

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка регулює установлення приладів-розподільників теплової енергії для квартир, де через вертикальну розводку труб неможливе установлення індивідуальних лічильників тепла.

Як повідомили у прес-службі уряду в середу, 10 жовтня, раніше індивідуальний поквартирний облік тепла був доступний тільки для жителів будинків з горизонтальною системою опалення, а мешканці старих будинків з вертикальною розводкою змушені платити за той обсяг, який споживає вся будівля. Дані будинкового лічильника в такому випадку діляться пропорційно площі на всіх.«Відтепер власники квартир, які встановлять квартирні лічильники (за горизонтальної розводки інженерних мереж у будинку) або прилади-розподілювачі на опалювальні прилади (за вертикальної розводки), зможуть регулювати температуру у своїх квартирах, економити тепло і платити виключно за власним лічильником, а не за перевитрати недбалого сусіда. Доплата буде лише за обігрів загальних місць користування і допоміжних приміщень за площею їх квартири. Це загальноєвропейська практика»- сказав віце-прем'єр Геннадій Зубко.

При це відзначається, що система обліку за допомогою радіаторних лічильників буде тільки в тих будинках, де їх встановить більше 50% мешканців. Оплата установлення такої системи здійснюється за рахунок власників квартир.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук