Кабмін оголосив конкурс на посаду уповноваженого з гендерної політики

СуспільствоАндрій Стець, 14 листопада 20171570
Кабмін оголосив конкурс на посаду уповноваженого з гендерної політики
Уряд шукає уповноваженого з гендерної політики

Кабінет міністрів України оголосив конкурс на посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики. Про це йдеться у повідомленні прес-служби уряду.

Для участі в конкурсному відборі кандидати повинні відповідати таким вимогам: бути громадянами України; мати ступінь магістра за спеціальностями «Гуманітарні науки», «Право», «Соціальні та поведінкові науки», «Соціальна робота» або «Публічне управління і адміністрування».

Також кандидати повинні мати 5 років досвіду роботи на керівних посадах на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форми власності, з досвідом проведення аналізу практики правозастосування, розробки пропозицій щодо формування і реалізації державної політики в сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, проектів актів законодавства та підготовки державних програм, або досвід роботи на посадах державної служби категорій «А» або «Б» або на посадах не нижче за керівника в структурних підрозділах в органах місцевого самоврядування не менш ніж три роки;

Кандидати не повинні мати заборон, визначених законом «Про очищення влади»; вільно володіти державною мовою.

Кандидат повинен знати: базові та спеціальні нормативно-правові акти, зокрема Конституцію України; Загальну декларацію прав людини; Конвенцію про захист прав людини і основних свобод; Декларацію про ліквідацію дискримінації щодо жінок; Конвенцію ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок; Кодекс законів про працю України; закон України «Про Кабінет міністрів України»; закон «Про державну службу»; закон «Про запобігання корупції»; закон «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»; закон «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні»; закон «Про запобігання насильству в сім'ї».

Документи для участі в конкурсі приймають до 18:00 20 листопада 2017 року, а сам конкурс буде проведено 23 листопада.

Нагадаємо, посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики було введено Кабміном 7 червня, а 4 жовтня йому було встановлено посадовий оклад у розмірі 14 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук