Кабмін призначив фінансовим радником Мінфіну американську компанію Lazard

ЕкономікаРоман Ганкевич, 11 лютого 201545980
Кабмін призначив фінансовим радником Мінфіну американську компанію Lazard
фото Lazard Inc.
Офіс Lazard в Греції

Кабінет міністрів України призначив Міністерству фінансів компанію Lazard (www.lazard.com) фінансовим радником і глобальним координатором майбутньої боргової операції державного сектора. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінфіну в середу, 11 лютого.

Зазначається, що для спрощення подальшої комунікації, кредитори повинні зареєструватися через спеціально створену цією компанією електронну адресу.

Як повідомлялося, міністр фінансів України Наталія Яресько 21 січня цього року заявила, що Україна подала заявку МВФ на нову чотирирічну програму розширеного фінансування EFF і проведе консультації з кредиторами з метою поліпшення середньострокової боргової стійкості. Пізніше вона уточнила, що консультації намічено розпочати після досягнення домовленості з МВФ щодо нової програми і проводити їх з усіма кредиторами, у тому числі і з Росією. «Ми не виділяємо одних чи інших кредиторів», - сказала глава українського Мінфіну.

Підсумки місії МВФ яка працює в Києві над можливістю запровадження нової програми розширеного фінансування, очікуються до кінця поточного тижня. У разі її позитивних рекомендацій, рада директорів Фонду може виділити кошти до початку березня, що відкриє Україні значне додаткове фінансування інших міжнародних фінансових організацій та країн-партнерів. За повідомленнями західних ЗМІ, сума такого фінансового пакету може досягати $40 млрд.

Сукупний зовнішній борг України в 2014 році зріс на $1,22 млрд, або на 3,3% - до $38,8 млрд, з них єврооблігації на $18,1 млрд (без урахування єврооблігацій під гарантії уряду США на $1 млрд, розміщені у 2014 році).

Lazard є одним з провідних у світі незалежних фінансових консультантів і керуючим активами. Компанія заснована у 1848 році, працює в 43 містах 27 країн світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук