МВФ розгляне прохання України про розширення фінансування

ЕкономікаОльга Карабан, 21 січня 20151060

Президент Петро Порошенко на зустрічі з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард закликав розширити фінансування України та перейти до програми Extended Fund Facility (EFF).

За словами Порошенка, Україна успішно виконує програму stand-by, а також реалізує реформи, які необхідні для забезпечення фінансової стабільності та відновлення економічного зростання, повідомляє прес-служба українського лідера.

У свою чергу Крістін Лагард зазначила, що найближчим часом запит України буде передано на розгляд Ради директорів Фонду. Вона додала, що програма EFF буде розглянута на заміну чинної програми stand-by.

«Українська влада демонструє відданість намірам здійснити довготермінові структурні реформи», – сказала директор-розпорядник МВФ, додавши, що фіскальні заходи, які вже запровадженні, націлені на відновлення зростання економіки.

Між тим, міністр фінансів Наталія Яресько, яка також була присутня на зустрічі, зазначила, що Україна потребує механізму розширеного кредитування, щоб встановити більш тривалий термін співпраці з Міжнародним валютним фондом.

За її словами, також будуть проведені консультації з утримувачами суверенних боргових зобов'язань з метою поліпшення середньострокової боргової стійкості.

«Механізм розширеного кредитування дозволить нам отримати доступ до додаткових ресурсів, які, в свою чергу дозволять нам повернутися до економічного зростання, відновити адекватні резерви іноземної валюти і забезпечити економічну та фінансову стабільність у майбутньому», – наголосила міністр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук