Кабмін схвалив додаткову угоду з ЄС в рамках фінансування місії EUBAM

Кабінет міністрів України схвалив додаткову угоду між урядом України та Європейським союзом, до угоди про фінансування питань, пов'язаних з реадмісією у рамках місії EUBAM.

Про це йдеться у розпорядженні уряду № 731-р від 13 серпня 2014 року.

«Схвалити проект додаткової угоди № 1 (у формі обміну листами) між урядом України та Європейським союзом, представленим Європейською Комісією, до угоди про фінансування проекту «Надання допомоги у питаннях, пов'язаних з реадмісією, та супутні заходи у рамках Місії EUBAM» від 25 серпня 2008 р.», - йдеться у документі.

Також уряд уповноважив міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремету підписати зазначену додаткову угоду.

EUBAM – місія Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні, яка розпочала свою діяльність 30 листопада 2005 року у відповідь на спільне звернення президентів Республіки Молдова та України до Європейської Комісії.

EUBAM – це консультативно-технічний орган, який повністю фінансується Європейським союзом у межах Європейського інструменту добросусідства та партнерства, мандат якого передбачає нарощування можливостей партнерів, в першу чергу прикордонних та митних відомств, а також інших правоохоронних та державних органів Молдови і України у галузі управління кордонами. При цьому партнером з реалізації виступає Міжнародна організація по міграції.

Бюджет EUBAM на 2011 - 2013 років становив €21 млн, а її персонал складався з близько 100 експертів з країн-членів ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук