Кабмін виділив на АТО ₴9 млрд з резервного фонду бюджету

Економіка21 серпня 20144121

Кабінет міністрів виділив 9,11 млрд грн на потреби ЗСУ та інших військових формувань з резервного фонду державного бюджету, про це йдеться у розпорядженні Кабміну, копією якого володіє «Економічна правда» .

«Виділити додатково 9,11 млрд гривень на потреби збройних сил України та інших військових формувань, які беруть участь в антитерористичній операції, у тому числі Міноборони - 5,991 млрд грн, МВС - 2,048 млрд грн, Головному управлінню розвідки Міноборони - 70,1 млн грн, Міністерству інфраструктури - 14,7 млн грн» - йдеться у розпорядженні.

Згідно з документом, кошти також виділяються, Службі безпеки України - 179,1 млн грн, Адміністрації Державної прикордонної служби - 713,9 млн грн, Державній службі з надзвичайних ситуацій - 53,5 млн грн, Службі зовнішньої розвідки - 20 млн грн, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації - 19,9 млн грн.

«Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету», - зазначається у розпорядженні.

Резервний фонд - кошти призначені для забезпечення невідкладних витрат на заходи, які не могли бути передбачені при затвердженні бюджетів або викликані надзвичайними обставинами (наприклад, стихійним лихом). 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук