Кабмін втрачає контроль над «Укрзалізницею», — експерт

Суспільствопромоція, 23 червня 20154420

Політолог Вадим Карасьов назвав ланцюжок скандалів навколо «Укрзалізниці» свідченням втрати контролю прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком над найбільшою природною держмонополією.

Він вважає, що призначення заступника генерального директора «Укрзалізниці» Максима Бланка самого себе генеральним директором підприємства означає, що Кабмін не контролює одну з найбільших держкомпаній.

«Той факт, що заступник керівника одного з монопольних держпідприємств самовільно призначив себе гендиректором — не що інше, як повна безконтрольність з боку Кабміну Арсенія Яценюка», — оцінює те, що відбувається, політолог Вадим Карасьов.

У той же час Карасьов вважає, що небезпечніше інше: «Наскільки мені відомо, досі пан Бланк не поніс ніякого покарання за дане зловживання. І це при тому, що Антикорупційне бюро ГУБОЗ виявило його півроку тому».

Нагадаємо, нещодавно в пресу просочився «Звіт робочої групи Верховної Ради з перевірки оприлюднених Держфінінспекцією відомостей про фінансові порушення та інших фактах зловживань у державному секторі економіки».

У документі наводяться результати перевірки Держфінінспекцією «Укрзалізниці», а саме наводяться факти фінансових порушень на суму близько 296 млн гривень. Також у Звіті сказано, що Максим Бланк призначив у січні 2015 главою «Укразалізниці» себе самого: «12.01.2015 року заступник генерального директора державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця» — ред.) Бланк М.І. підписав наказ N 8/ос про покладання на себе обов'язків генерального директора «Укрзалізниці».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук