Кабмін затвердив план роботи Нацагентства з повернення корупційних активів

Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо забезпечення здійснення повноважень та виконання функцій Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманих від корупційних та інших злочинів. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Згідно з розпорядженням №1015 від 14 грудня, у січні 2017 року мають призначити мінімально необхідну кількість працівників в апарат Нацагентства для забезпечення його роботи в якості нового центрального органу виконавчої влади, а до жовтня планується набрати 90% співробітників.

До травня 2017 року планується провести аналіз стану і обсягу матеріально-технічного забезпечення Нацагентства на 2017 рік та внести узгоджені пропозиції на розгляд уряду.

Також до квітня 2017 року планується призначити двох заступників голови Нацагентства і затвердити розподіл обов’язків між ними.

У березні-грудні 2017 року планується створення та забезпечення ведення Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт в кримінальному провадженні, в тому числі розробка і впровадження відповідного програмного забезпечення.

Нагадаємо, 7 грудня уряд призначив головою Нацагентства з розшуку та повернення корупційних активів Антона Янчука, який до цього займав посаду заступника міністра юстиції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук