Канада на два роки продовжила місію підготовки військових інструкторів в Україні

СвітРоман Ганкевич, 7 березня 20171780
Міністри оборони і закордонних справ Канади продовжили навчальну місію збройних сил в Україні

Міністри національної оборони Канади Гарджит Сінґг Саджан і закордонних справ країни Христя Фріланд вирішили продовжити навчальну місію Збройних сил Канади в Україні ще на два роки, до кінця березня 2019 року. Про це повідомив уряд Канади, пише «Радіо Свобода».

У повідомленні нагадали, що завдяки цій програмі, відомій як «Операція UNIFIER», Збройні сили Канади забезпечують військове навчання і допомогу в розбудові можливостей особового складу Збройних сил України на підтримку зусиль України у збереженні її суверенітету, безпеки і стабільності. Тепер, заявив уряд Канади, Збройні сили цієї країни разом із союзниками і урядом України продовжать підтримувати професійний розвиток ЗСУ і розширювати їхні можливості в низці галузей. Серед них – навчання діям у малих групах, розмінування вибухових пристроїв, діяльність військової поліції, медичне навчання і модернізація системи тилового забезпечення.

Крім того, Збройні сили Канади також нададуть підтримку у здійсненні стратегічної інституційної реформи оборонних інституцій України. «Операція UNIFIER є частиною ширших зусиль уряду Канади, спрямованих на підтримку демократії, прав людини і верховенства права в Україні шляхом надання фінансової, гуманітарної і нелетальної військової допомоги», – заявили в уряді Канади.

Рада оголосила продовження операції UNIFIER і направлення 200 військовослужбовців Збройних сил Канади до України для розвитку боєздатності Збройних сил України.

Як зазначається, продовженням операції UNIFIER Канада твердо підтримує народ України і її суверенітет.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук