Канадські військові на Львівщині півтора року готуватимуть інструкторів для української армії

Військові навчання на Яворівському полігоні за участю канадських інструкторів, черговий етап яких розпочався 14 вересня, триватимуть до березня 2017 року. Іноземні військовослужбовці готуватимуть із бійців Нацгвардії інструкторів, які згодом тренуватимуть своїх колег уже у військових частинах.

За словами підполковника Західного регіонального медіа центру Міноборони Вадима Бакая, на першому етапі планується підготувати 20 інструкторів.

«Упродовж двох тижнів канадські військові підготують 20 українських інструкторів за програмою підготовки інструкторів, які допомагатимуть канадцям проводити навчання за специфічною програмою до березня 2017 року», – зазначив він.

На наступному етапі планується підготувати ще 235 інструкторів з-поміж солдатів Нацгвардії Центрального та Західного регіональних управлінь. Про загальну кількість військовослужбовців, які братимуть участь у навчаннях з української сторони поки не повідомляється.

«Ротація уже проведена. На цьому етапі навчатимуться військовослужбовці Центрального та Західного регіональних управлінь загальною чисельністю 235 військовослужбовців. Решта особового складу, які не проходили навчання, перейматимуть досвід безпосередньо у військових частинах», – зазначив старший офіцер відділу морально-психологічного забезпечення управління з роботи з особовим складом ГУ Нацгвардії України Ігор Віхастий.

Додамо, що цьогорічні міжнародні військові навчання проводять у три етапи, два з яких уже завершилися, а третій розпочався 14 вересня. У навчаннях брали участь військовослужбовці Нацгвардії, ЗСУ та бійці різних спецпідрозділів МВС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук