Каналізацію у Рудно збудують за ₴10 млн

У смт. Рудно цього місяця почнуть прокладати каналізацію. ЛКП «Львівводоканал» уклало договір на виконання цих робіт із ТОВ «Укрінвестбуд» за 10 млн грн. Про це свідчать результати аукціону, опубліковані на сайті публічних закупівель ProZorro.

ТОВ «Укрінвестбуд» переміг в аукціоні, в якому брали участь сім підприємств. Частина із них запропонувала нижчу ціну за ці роботи, однак їхні пропозиції були відхилені тендерною комісією з різних підстав.

Відповідно до проекту, у Рудно збудують дві нитки напірних колекторів протяжністю понад 7 км з точкою під’єднання до чинного самоплинного колектора ЛМКП «Львівводоканал» у промисловій зоні Рясне. Каналізаційні колектори запроектовані з розрахунку відведення 1500 м3 стічних вод на добу, з можливістю збільшення до 5000 м3.

За даними видання «Наші.Гроші Львів», кінцевими власниками ТОВ «Укрінвестбуд» через ПП «Західна Інженерна Компанія» та ТОВ «Хосаро» є Оксана Винявська, Ростислав Хома та Тарас Хома. До 2007 року у складі власників «Укрінвестбуду» перебував колишній мер Львова Любомир Буняк. Директором підприємства є Михайло Винявський, який у 2004-2006 роках виконував обов’язки директора ЛМКП «Львівводоканал».

Нагадаємо, до серпня триватиме заміна каналізації на вул. Брюховецькій у Львові. Також заплановане каналізування вул. Старознесенської.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук