Кандидатів у патрульну поліцію Львова шукають серед безробітних

СуспільствоЮрій Герун, 27 липня 2017, 20:23 1634 0

Із безробітних – у поліцейські. Вже більше як півмісяця триває набір у лави правоохронців. Конкурс – три кандидати на місце, проте у поліції агітують звертатись усіх охочих. Для цього рекламують службу на білбордах, по радіо та у центрі зайнятості.

«Ми проводимо різну агітацію: реклама, в кінотеатрах перед фільмами, в громадському транспорті і навіть по області в районних центрах», – розповів старший інспектор патрульної поліції Львова Микола Ільчук.

Патрульна поліція Львова розшукує своїх співробітників. Набір у лави правоохоронців розпочався 11 липня. Агітаційну кампанію із залучення нових кадрів проводять і у центрі зайнятості.

«Щодо поліції, це четвертий такий захід протягом останнього тижня. На кожен ми запрошували 50-60 чоловік із числа безробітних, згідно з тими вимогами, які виставляла патрульна поліція», – розповів директор міського центру зайнятості Олег Рісний.

Патрульній поліції бракує 384 поліцейських. На сьогодні із заявами зголосилося більше 1,5 тис. осіб. А от безробітні туди не надто поспішають.

«Я сумніваюся, бо тут треба спочатку подавати інформацію про себе на сайті, теоретично, навіть якби я подав, треба проходити нормативи. Не хочу гаяти час, бо я знаю, що того не здам», – сумнівається безробітний Андрій.

Створення дорожньої поліції, ротація та звільнення створили у патрульній поліції брак нових кадрів. Тому кампанія з набору у розпалі.

А от кандидати, які вже визначились і подали заяви, наразі проходять тести. На вирішення 120 запитань їм дається дві години часу. Таким чином перевіряють логічне мислення та знання законів майбутніми поліцейськими.

«Щоденно запрошуємо близько 30 чоловік на проходження цього тестування. Етап тестування включає два блоки: це тести на логіку і знання законодавчої бази», – пояснив начальник відділу патрульної поліції Львова Ігор Цап.

Із одинадцяти осіб, які проходили тести в одній групі, лише дві невдачі.

«Усе пройшло дуже добре і легко. Я вже третій раз, то для мене не було багато зусиль прикладено. Я вчилася трохи, читала конституцію. На логічні також. Набрала по законодавству 45, а на логічні 33», – розповіла кандидатка у поліцейські Вікторія.

Після проходження тестів – медкомісія та здача фізичних нормативів. Новий набір у патрульну поліцію Львова триватиме до 11 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук