Караоке здійснює мрії: Львів здобув перемогу на Всеукраїнському Чемпіонаті з караоке

Суспільствопромоція, 30 серпня 20184010

Чим славиться Львів? Архітектурою, фестивалями, варіантами для відпочинку, а віднедавна – своїми голосами, які чує спочатку вся Україна, а потім – світ. Думаєте, таке можливо лише у мріях? Навпаки, все – реально, якщо у правильний час потрапити у правильне місце і заспівати.

Караоке клубу Split володіє унікальним правом на проведення відбіркових турів до Всеукраїнського чемпіонату з караоке у рамках KWC і вже третій рік поспіль привозить в Одесу талановитих вокалістів із Західної України. Цієї весни професійне журі визначило учасників, що представлятимуть Львів на Чемпіонаті України з караоке. А минулої неділі, 27-го серпня, львівська команда повернулася додому з Віце-Чемпіоном – Павлом Романчуком, який відпочиваючи у Split з друзями і уявити не міг, що вже наступної весни представлятиме Україну на Чемпіонаті з караоке у Європі (Euroke), а саме у Роттердамі.

Сайт ZAXID.net поговорив з переможцем і дізнався про підготовку до конкурсу, подальші музичні плани та взагалі, як Одеса зустрічала Львів.


Павло Романчук

Вітаємо з перемогою! Чи очікував ти на такий результат?

 • Дуже-дуже дякую! Чесно кажучи, я досі не можу усвідомити, що сталося. Для мене все досить несподівано! Адже я собі планував одне, а вийшло зовсім інше. Як кажуть, щось пішло не так… (усміхається – прим.ред.)

Що саме?

 • По-перше, перед самою поїздкою я захворів. А вже все було готове, уявіть! Пісні вивчені, образи підібрані, номери поставлені. Ну, я собі й подумав, що заспіваю як заспіваю – видам той максимум, на який здатен голос, а потім доб’ю його, поплававши у морі наостанок літа.

І що вплинуло на твій геніальний план?

 • У нас був саундчек. Я вийшов на сцену і вирішив, що треба «рвати» – напевно, відчув, що зможу.

Зможеш перемогти?

 • Ні, я не так про перемогу думав, як про те, щоб взяти все з цього досвіду. Адже я вже тут, то чого б не показати на що здатен? Так, я був на багатьох вокальних змаганнях, але це було давно, а Чемпіонат з караоке – щось нове як для мене, так і для України в цілому.

А голос?

 • Тут почалися труднощі. Саме на генеральній репетиції я змінив пісню. Мав співати Sam Smith «I'm Not The Only One», але зрозумів, що, по-перше, вона повільна, а публіка любить драйв. До того ж, я сам по собі активний, а отже, міг організувати на сцені шоу, тому обрав Bon Jovi «It's My Life». Однак тепер проблема була в образах. Адже під Сміта не підійде шкірянка, а під Джові – рожева сорочка.

Ого! І як ти виходив з положення?

 • Мені допомогла наша команда. О 2 годині ночі у номері ми влаштували справжнє дефіле, але все-таки зробили із того, що було, справжню цукерку – всі костюми були готові.

Ти брав більше харизмою і образами чи все-таки вокалом?

 • Без одного не було б іншого. Все спрацювало у комплексі. Я набрався впевненості після першої пісні – публіка тепло сприйняла легендарну «Соколята». Проте я розумів, що потрібна різноплановість, а вона у мене була! «Fairytale» у моєму виконанні – суцільний позитив!

Олександр Рибак аплодував би стоячи?

 • Найімовірніше! Не просто так же я потрапив у фінал.

До речі, нерви були на межі?

 • Їх майже не було. Я пам’ятав поради своїх наставників, які мене готували у караоке-клубі у Львові, щодо переживань і як вони можуть негативно сказатися на виступі, тому «відключив» їх. До того ж, неможливо хвилюватися, коли після кожного виступу тебе обіймають і підтримують словами та усмішками. Команда Split так і робила – ми за два дні стали сім’єю.

Є вже варіанти пісень, які будеш виконувати на Чемпіонаті з Європи?

 • Взагалі ні. Поготів я не сам буду це робити, а з командою професіоналів. Ми так готувалися до Всеукраїнського Чемпіонату – серед двох професійних музичних систем, а це, уявіть, декілька десятків тисяч пісень, обрали ті, в яких я почувався впевнено, адже постійно приходив репетирувати у Split – це краще будь-яких студій.

Свої виступи вважаєш досконалими?

 • Завжди є над чим працювати. По-перше, треба берегти здоров’я, а по-друге, займатися і відточувати майстерність володіння голосом. Не думав, що колись таке скажу, але караоке, а особливо Чемпіонат – це серйозна робота. Тут всі не просто вміють співати, а роблять це круто і у кожного є бажання перемогти, а отже підготовка – костюми, реквізити тощо – на вищому рівні.

Взагалі тобі сподобалася атмосфера на конкурсі та й в Одесі загалом?

 • Навіть незважаючи на те, що я не скупався у морі – однозначно, так! (сміється – прим.ред.) Новий досвід, емоції, враження, друзі – все разом і є атмосфера.

З командою будете й надалі підтримувати відносини?

 • Звичайно! Наступного тижня збираємося піти у місце, що нас об’єднало – караоке у клубі Split. Якщо співати, то тільки з якісним звучанням. До того ж, нас багато – а там 8 мікрофонів і всім точно вистачить.

Що побажаєш собі у майбутньому?

 • Вірити у власні сили і в людей, які можуть здійснювати твої мрії. А найголовніше – жити піснею, яку співаєш.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук