Кардинал з Ватикану освятив храм біля Львова

Сотні вірян зібрались біля храму у Сокільниках

Папський елемозинарій (розподілювач милостині) Кардинал Конрад Краєвський освятив храм св. Йоана Павла ІІ, що у Сокільниках. На богослужіння прийшло сотні вірян, яких розмістили на подвір’ї церкви.

Освячення храму розпочалося одразу після вітальних слів настоятеля та звернення митрополита і архієпископа Львівського РКЦ Мечислава Мокшицького.

«Це є щось як народження дитини, від цього все розпочинається. Це одна справа, друга - святійший отець, думаю, звернув увагу на це дійство, тому прислав свого представника і кардинал є серцем папи, рукою папи, його представником», – розповів настоятель храму св. Йоана Павла ІІ о. Григорій Драус.

Візит Кардинала Конрада Краєвського – особливий жест Папи Франциска, раніше коментував Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

«Кардинал Конрад Краєвський, як Папський елемозинарій, приїде сюди до нас, щоб показати також близькість Отця Франциска з нашим народом, нашою Церквою в Україні. Це є великий жест Папи Франциска, а також велика любов Кардинала Конрада Краєвського, який довгі роки був близьким співпрацівником Папи Івана Павла ІІ», – сказав він.

Довідка:

Кардинал Конрад Краєвський народився 25 листопада 1963 року в польському місті Лодзі. У 1988 році закінчив Вищу Духовну Семінарію і отримав священичі свячення, а також завершив навчання у Люблінському Католицькому Університеті. Навчався у Папському Літургійному Інституті св. Ансельма та в Папському Університеті св. Томи Аквінського.

Доктор богослов'я. Був церемонімейстером архієпископа, а у 1997 році - Святішого Отця Івана Павла ІІ під час його апостольського візиту до Польщі. В 1999 році призначений папським церемонімейстером і отримав Почесного прелата Його Святості. В 2008 році став Капеланом Його Святості.

3 серпня 2013 року Папа Франциск підніс монсерйора Краєвського до гідності архієпископа, а 20 травня — кардинала.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук