Карта злочинності Львова
Суспільство

Карта злочинності Львова

Перевір, чи у безпечному районі ти живеш

ZAXID.NET, 3 травня 2018 24207 7

За даними поліції, щодня у Львові скоюють близько 40 злочинів. Більшість із них є дрібними інцидентами, однак відбуваються вони здебільшого щоразу у тих самих місцях. ZAXID.NET вперше дає можливість визначити ці місця статистичним шляхом.

Опрацювавши офіційні дані львівської поліції за три роки (2015-2017 рр.), ми створили «теплову карту» злочинності Львова, де кольори змінюються у залежності від концентрації і важкості злочинів. Статистика охоплює 18,7 тис. злочинів – від вуличних крадіжок і бійок до вбивств і грабежів.

Насправді кількість злочинів у 2015-2017 рр. у Львові була більшою, однак ми відкинули ті правопорушення, які внесенні до офіційної статистики поліції з помилками (без адрес чи неіснуючі адреси).

На карті є фільтр, який дозволяє переглянути лише конкретні злочини. Окрім того, при максимальному наближенні з'являються маркери з детальною інформацією про кожен інцидент (тип злочину, місце та дата скоєння). Ви також можете ввести у поле пошуку адресу конкретного будинку.

Зазначимо, що маркери злочинів на карті можуть не відповідати точному місцю скоєння правопорушення, оскільки вони базуються на прив'язці до конкретних адрес. Тому, наприклад, злочини, скоєні у парках, реєструються за адресами найближчих будинків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук