Картину Тернера продали за $47,4 млн доларів

Картину Тернера продали за $47,4 млн доларів
фото Sotheby's

Картина відомого британського художника Вільяма Тернера «Вид на Рим з пагорба Авентін» пішла з молотка на аукціоні Sotheby's у Лондоні за рекордні $47,4 млн, ставши найдорожчою картиною старих британських майстрів.

Вільям Тернер (1775-1851) - майстер пейзажист, аквареліст і гравер - вважається предтечею французьких імпресіоністів.

Картина «Вид на Рим з пагорба Авентін», що знаходилася у приватній колекції, була продана на торгах «Старі майстри» аукціону Sotheby's за 30,3 млн фунтів стерлінгів (47,4 млн доларів) при оціночної вартості 15-20 млн фунтів стерлінгів" , - повідомили в аукціонному домі.

Представник Sotheby's зазначив, що картина має унікальне походження: вона змінювала власника лише один раз, коли у 1878 році була придбана англійським державним діячем, представником одного з найдавніших шотландських родів графом Розбері Арчібальдом Прімроуза, що став пізніше прем'єр-міністром Великобританії. З того часу картина зберігалася в колекції Роузбері. Новий власник полотна за традицією не розголошується.

Інтерес до Вільяма Тернера був підігрітий масштабною виставкою його пізніх робіт, що проходить у галереї Тейт у Лондоні, а також фільмом Майка Лі «Містер Тернер», який брав участь у конкурсі Каннського кінофестивалю та отримав приз за найкращу чоловічу роль.
Минулим рекордом художника була картина «Сучасний Рим - Кампо Ваччіно», яку придбали на аукціоні Sotheby's в Лондоні американським музеєм Гетті за 29,72 млн фунтів стерлінгів ($44,9 млн) в липні 2010 року при оцінній вартості в 12-18 млн фунтів стерлінгів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук