Картки Visa і Mastercard деяких російських банків знову обслуговуються в Криму

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 30 квітня 20156040

Клієнти низки російських банків, які не мають відділень і банкоматів в Криму, отримали можливість знімати гроші з карток міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard в кримських банкоматах і відділеннях інших російських банків. Це стало можливим у зв'язку з переведенням внутрішньоросійських трансакцій на обробку в операційно-кліринговий центр Національної системи платіжних карт (НСПК), повідомив кримський аналітик фінансового ринку Олександр Борисов.

«Перехід поки не завершений, тому таку послугу поки надає лише частина банків, що працюють у Криму, і скористатися нею можуть клієнти не всіх російських банків. Наприклад, мені вдалося зняти в банкоматі Російського національного комерційного банку гроші з картки Mastercard, випущеною Сбербанком. Але зняти в тому ж банкоматі гроші з картки Visa, емітованої невеликим російським банком – Мастбанком, я не зміг», – сказав Борисов 30 квітня в коментарі «Интерфаксу».

Міжнародні платіжні системи Visa і Mastercard припинили обслуговувати свої картки в Криму в кінці січня поточного року у зв'язку з санкціями, введеними урядом США і країнами Євросоюзу. Жителі регіону могли знімати гроші з карткових рахунків тільки у відділеннях і банкоматах банків, що емітували карти. Найбільші російські банки не мають відділень і банкоматів в Криму, тому їх клієнти не могли зняти гроші зі своїх карт Visa і Mastercard, перебуваючи на півострові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук