MasterCard та Visa не надаватимуть своїх послуг в окупованому Криму

СуспільствоОксана Руда, 26 грудня 20142080

Міжнародні платіжні системи MasterCard та Visa повідомили російські банки про необхідність призупинення операцій з картами на території Криму.

За словами представника прес-служби MasterCard, це пов’язано з санкціями США, оголошеними проти Криму.

Раніше міжнародна платіжна система Visa ухвалила аналогічне рішення, відключивши російські банки, що працюють на території Криму.

«Відповідно до санкцій США, введеними проти Криму 19 грудня 2014 Указом номер 13685, Visa зараз не може надавати послуги і пропонувати свої продукти в Криму. Це означає, що ми більше не можемо підтримувати емісію та прийом карток в Криму, а також їх обслуговування в банкоматах», – в свою чергу повідомили у Visa.

Зазначено, що ці обмеження повинні тривати доти, поки санкції проти Криму не будуть зняті. Поки невідомо, коли це може статися, адже це залежатиме від розвитку політичної і дипломатичної ситуації.

У прес-службі Центрального банку Росії повідомили, що банки Криму продовжують працювати в звичайному режимі.

«Російські кредитні організації, що діють на території Республіки Крим та місті федерального значення Севастополь, працюють у звичайному режимі, забезпечуючи доступ фізичних і юридичних осіб до отримання банківських послуг, у тому числі відкриттю банківських рахунків, переказу коштів по рахунках, прийому та зняття грошових коштів», – повідомили в ЦБ РФ, передає ТАСС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук