Кар’єрний workshop «Х – Реформи»

Суспільствопромоція, 22 травня 20172140

Навчальні заклади України кожного року випускають тисячі дипломованих та амбіційних спеціалістів різних галузей. Працевлаштування – це критерій успіху випускників. Давайте згадаємо, у чому запорука ефективного функціонування економіки України? Звичайно, у ефективній співпраці професіоналів. Тенденції розвитку бізнесу, міста, країни постійно зростають та потребують нових, креативних рішень та ідей. Три основні складові міцної платформи партнерства – це місто, освіта та бізнес. За сприянням Львівської міської ради з 15 по 18 травня 2017 року відбувся кар’єрний workshop «Х – Реформи».

Економічний факультет ЛНУ ім.. Івана Франка на чотири дні об’єднав у своїх стінах студентів, роботодавців, журналістів, представників освітнього середовища та органів місцевої влади. За підтримки генеральних партнерів події Avalon Inc. та tickets.ua кар’єрний workshop став новою рекрутинговою платформою для роботодавців та фахівців. Однією з провідних ідей workshop було визначити стратегії розвитку міста та бізнесу.

Avalon Inc. – інвестиційно-девелоперська компанія, ціль якої постійно розвиватись та розширювати свою діяльність. У пожвавленій дискусії між студентами та представниками цієї компанії обговорювали стратегічні ідеї для просування молодого бізнесу та новітні підходи для його ведення, шукали важелі для завойовування довіри на ринку та розібрались, як соціально-відповідальний бізнес приймає участь у всесторонньому розвитку міста. Працівники компанії ділились досвідом та окреслювали нюанси майбутньої співпраці.

Потенційними роботодавцями виступили понад 25 міжнародних компаній. Інтерактивні зустрічі та дискусії розділили на декілька основних блоків: ІТ-сфера, аудит та консалтинг, банківський бізнес, страховий бізнес, фінанси та розвиток міста, виробники регіону, туризм та інвестиції. Workshop – це перший крок до успішної кар’єри. Адже, кожен студент мав змогу написати резюме та віддати його потенційному роботодавцю. Таким чином, студенти та компанії-учасники мали потужній фідбек. Яскравим прикладом у рамках події стало надбання нового члена команди Avalon Inc. – студентки ЛНУ І. Франка на посаду Інтернет-маркетолога. Кар’єрний workshop – це унікальний проект, де молоді спеціалісти мають змогу інтегрувати свої креативні ідеї та долучитись до розвитку економіки країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук