Каськів отримав догану за LNG-термінал

Володимир Балита, 15 січня 201311023
Каськів отримав догану за LNG-термінал
фото ZAXID.NET
Владислав Каськів

Голова Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами Владислав Каськів отримав догану за скандал навколо підписання угоди на будівництво LNG-терміналу.

Як повідомив Каськів, рішення уряду за результатами службового розслідування щодо угоди стосовно LNG-терміналу було прийнято 14 січня, передає ЛІГАБізнесІнформ.

«Рішення уряду дозволить успішно завершити проект LNG-термінал. Моя «догана» – це ціна, завдяки якій всі українці дізналися, що цей проект є порятунком України в її боротьбі за незалежність. Зараз проект має величезну популярність і підтримку у суспільстві. Я б ще довго не зміг цього домогтися через роз’яснювальну компанію», – заявив Каськів.

Він повідомив, що в команді, яка безпосередньо відповідає за реалізацію проекту, було проведено внутрішнє розслідування, за результатами якого будуть вжиті дисциплінарні і кадрові рішення.

«Зараз я чекаю нової потужної хвилі дискредитації за допомогою замовлених повідомлень і провокацій», – додав Каськів.

Щодо подальшої долі проекту LNG-терміналу Каськів висловився оптимістично.

«Його реалізація вже пройшла точку неповернення. А Президент зняв інтригу, коли сказав, що проект буде реалізований за будь-яких обставин. Головні події щодо проекту відбудуться за три наступні тижні. Зараз ми обробляємо більше як 12 різних угод щодо реалізації проекту», – повідомив він.

Додамо, що 4 січня 2013 року президент України Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам сказав, що проект LNG-терміналу повинен бути реалізований. «Випадок із сумнівним підписанням документа має бути розслідуваний і зроблені конкретні висновки», – заявляв Янукович.

Нагадаємо, 26 листопада Держінвестпроект підписав угоду про співпрацю з компанією Gas Natural Fenosa (Іспанія) в рамках будівництва LNG-терміналу в Одеській області.

З іспанської сторони документ підписав Джорді Сарда Бонвехі, який раніше також фігурував у ролі представника компанії Enegas (Іспанія), нібито зацікавленої в інвестуванні в український LNG-термінал.

Однак компанії Gas Natural Fenosa і Enegas заявили, що ніяких контрактів не підписували, а Джорді Сарда Бонвехі не є їх представником. Іспанські компанії додали, що не розглядають питання участі в консорціумі з будівництва LNG-терміналу в Україні.

Згодом з’ясувалося, що Хорді Сарда Бонвехі є 43-річним лижним інструктором, а нині бізнесменом з Барселони.

21 грудня на закритому засіданні Кабінет Міністрів скасував надання 2,305 млрд грн. державних гарантій на 2012 рік, у тому числі і для реалізації нацпроекту з LNG-терміналу.

14 січня перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов сказав, що уряд працює над проблемою, що виникла з LNG-терміналом. Тоді перший віце-прем'єр також зазначив, що про участь правоохоронних органів у розслідуванні ситуації, що склалася з терміналом, поки не йдеться.

«У найкоротший час буде заява щодо цієї теми прем'єр-міністра України Миколи Азарова», - додав Арбузов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук