Кайда: на Тернопільщині не буде жодної «червоної шмати»

28 квітня 201166713

Голова Тернопільської обласної ради, «свободівець» Олексій Кайда заявляє, що в жодній області, «де є націоналісти», 9 травня не буде вивішено жодної «червоної шмати».

Таку заяву він озвучив 28 квітня під час позачергової сесії Львівської обласної ради щодо використання червоних прапорів у День Перемоги.

«На Тернопільщині не буде жодної червоної шмати. Я впевнений, не буде їх ні на Львівщині, на Франківщині, у Луцьку, там, де є націоналісти, не буде!», – наголосив він.

Олексій Кайда, пояснюючи свою присутність на сесії Львівської обласної ради сьогодні, сказав: «Чому Кайда тут? Тому що мені болить, як голові найвищого представницького органу однієї з часточок України. Кайда тут, тому, що мені болить, як націоналісту, «свободівцю». Кайда тут, тому що врешті-решт мені болить, бо я українець, в жилах якого тече українська кров, генетичний код якої формувався задовго до існування тих хрунів, які тиснули пальцями на кнопку (йдеться про рішення ВРУ про вивішування червоних прапорів 9 травня.– ZAXID.NET ). Але ця кров зараз в мені не тече, ця кров зараз в мені вибухає. Вибухає підсилена духом Холодного Яру, який зарядив мене енергією моїх предків, які гинули під червоними прапорами».

«Для мене не дивно, що на Сході України чи на Півдні, бо всі прекрасно знають, я є представник Запоріжчини, через промивання мізків 300 років, яке там ставлення є і до Дня побєди, і до тої червоної шмати. Але мене дивує позиція тут представників так званої галицької інтелігенції, Галичини. Це в мене там, на Півдні і Сході не знали, що таке УПА, там замовчувалися факти геноциду, але ж тут все знали! Чи не знали за УПА, чи не знали за звірства радянських червоних партизан, які так само мали бойовий прапор червоний і під тим прапором ґвалтували жінок і розстрілювали дітей! Під тим бойовим прапором!», – наголосив Кайда.

Він висловив обурення, що в «Страсний тиждень, коли всі християни готувалися до Великодня, ті антихристи проголосували».

«Я не дивуюсь комуністам, в них ніколи душі не було, вони виросли на злочинах. Але їх підтримали «регіони», Блок Литвина, затушковані бютівці і «нашоукраїнці», які натиснули і в Страсний тиждень проголосували за ту червону шмату, під якою руйнувалися церкви!», - додав Олексій Кайда.

Разом з тим, він наголосив: «Я впевнений, в цьому залі сидять справжні українці! А українці голосують не карточками і не пальцями, а кров’ю і своєю душею!».

Як інформував ZAXID.NET , 28 квітня під час позачергової сесії депутати Львівської обласної ради прийняли рішення « Про недопустимість використання радянської окупаційної символіки під час відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни».

Згідно із рішенням, депутати облради вимагають у Президента України Віктора Януковича заветувати Закон про «Проведення змін до Закону України «про свідчення перемоги у ВВВ 1941-45 років (щодо порядку офіційного використання, копій прапора перемоги)», прийнятий Верховною Радою України 21 квітня.

Також депутати просять створити комісію для вивчення злочинів тоталітарно-комуністичного режиму в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 13

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук