Казахстан обігнав Україну у рейтингу ІТ-технологій

5 квітня 20129113
Казахстан обігнав Україну у рейтингу ІТ-технологій
фото arkanbiz.ru
IT-технології

Україна зайняла 75-е місце у рейтингу розвиненості IT-технологій, складеному Всесвітнім економічним форумом досліджень The Networked Readiness Index 2012. Вище за Україну, на 74-ій позиції опинилася Ямайка, на 76-ій - Мексика. Молдова - 78-ма, Грузія - на десять сходинок нижче.

Як сказано в повідомленні, Україна піднялася на 15 позицій у рейтингу з сумарним балом 3,85. У попередньому рейтингу Україна зайняла 90-у позицію.

Додамо, що Україна майже за всіма показниками рейтингів перебуває серед аутсайдерів - йдеться про політичне і регуляторне середовище, розвиток бізнесу, застосування у підприємництві і владних структурах, а також економічному середовищі.

Водночас, на загальний результат України вплинув показник доступності інформаційних технологій, який у країни опинився істотно вищим (на рівні 7 балів). Також дещо вищий за останні індекси - показник "уміння" (менше 6 балів).

Перше місце у рейтингу зайняв Сінгапур (6,03), друге - Швеція (5,9), третє Тайвань (5,78). Замикають п’ятірку розвинених в IT-технологіях Південна Корея (5,76) і Нідерланди (5,64).

Російська Федерація зайняла у рейтингу 56-е місце (4,02), відразу перед нею розмістився Казахстан (4,03).

Як раніше повідомлялося, впродовж п’яти років український ринок інтернет-торгівлі показував значне зростання, незалежно від економічних коливань. Так, у 2011-му році українці витратили на он-лайн покупки 2 млрд євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук