Казну Львова на 75% наповнюють бюджетники

75% податків на доходи фізичних осіб (ПДФО) у Львові сплачують бюджетники. За перше півріччя 2014 року бюджетна сфера перерахувала у казну понад 257 млн грн.

Про це 9 червня під час апаратної наради у Львівській міській раді за участі голів районних рад міста розповіла начальник департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Вона також заявила, що така тенденція спостерігається з року в рік, а в порівнянні з бюджетною сферою великі підприємства сплачують значно менше.

«Так, за період із січня по червень 2014 року бюджетники поповнили казну на 257, 7 млн грн, бізнес перерахував ПДФО на 188,8 млн грн, що становить 43 % бюджету. Всього 25% - 152,6 млн грн у бюджеті становлять надходження від платників податків інших форм власності»,– розповіла Кулинич.

Водночас вона повідомила, що рекордсменами по сплаті ПДФО серед великих підприємств є кілька СПД, які перерахували у міську казну понад 2,4 млн грн за червень 2014. Серед таких: ПАТ "Ідея Банк", ПАТ "Концерн-Електрон", компанія з управління активами ПрАТ "Карпати -Інвест", представники ІТ-кластера – ТОВ "Українські інформаційні технології" та ТзОВ "Ерікполь", а також ТОВ "Епіцентр К". 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук