Керівник Держлісагентства на Львівщині звільнився через «спротив системи»

Керівник Держлісагентства на Львівщині звільнився через «спротив системи»
фото Вголос
Вадим Підгородній

Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ) Вадим Підгородній після двох місяців роботи на цій посаді написав заяву на звільнення за власним бажанням. Своє рішення він пояснив небажанням правоохоронних органів та Держлісагентства реагувати на виявлені порушення обласного управління Держлісагентства.

«У грудні минулого року мною було ініційовано реорганізацію та очищення кадрів в Львівському ОУЛМГ, це викликало неабиякий спротив прихильників тіньових схем, проте через суб’єктивні причини Держлісагентством було скасовано даний процес», - йдеться заяві Підгороднього, опублікованій 21 січня на офіційному сайті Львівського ОУЛМГ.

За його словами, у діяльності Львівського ОУЛМГ були виявлені «кричущі порушення», зокрема, офіційні журнали реєстрації наказів та журнали реєстрації розпоряджень у відомстві насправді заповнювались лише формально, «заднім числом», в кінці року. Така практика у Львівського ОУЛМГ, за словами Підгороднього,  триває як мінімум з 2011 року, що ставить під сумнів законність всієї діяльності відомства за останні роки.

«Однак чинне керівництво [правоохоронних органів і Держлісагентства] не проявляє зацікавленості в перевірці оприлюднених фактів. Враховуючи зазначене, а також через спротив системи до змін, мною прийнято рішення написати заяву на звільнення за власним бажанням», – заявив Вадим Підгородній.

27-річного киянина Вадима Підгороднього призначили керівником Львівського ОУЛМГ 4 листопада 2014 року. Він прийшов на зміну Андрію Тирчику, якого громадські активісти Львова звинувачували в організації Антимайдану, вимагаючи його звільнення і люстрації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук