Керівники п'яти облавтодорів отримали догани за неготовність доріг до зими

Керівники п'яти облавтодорів отримали догани за неготовність доріг до зими
фото Таймер
Техніка одеської філії ДАК «Автомобільні дороги України»

Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» розпочала масові перевірки стану підготовки дорожнього господарства країни до зимового періоду. За результатами цих перевірок через неналежну підготовку доріг до зими керівникам п'яти облавтодорів оголосили догани - у Київській, Полтавській, Львівській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Станом на 7 жовтня облавтодори повинні були вже заготовити 60% протиожеледних матеріалів, та у разі раннього погіршення погодних умов, повинні бути в змозі забезпечити безперебійний рух по дорогах загального користування. Не всі облавтодори справляються з цим завданням і при цьому подають в центральний апарат недостовірну інформацію.

До прикладу, Київська область заготовила тільки 35% солі і 42% піску від річного плану, а подана інформація в ДАК «Автомобільні дороги України» не відповідала дійсності.

За результатами аналізу поданої звітності по підготовці до зими п'ять керівників дочірніх підприємств автодору Київської, Полтавської, Львівської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей отримали догану і два тижні на те, щоб виправити ситуацію із заготівлею матеріалів і вийти на реальні планові показники. «Я дуже обурений ситуацією, що склалася. Ніяких виправдань в цьому випадку немає. Зима дуже близько. З понеділка виїжджаю по Україні з перевірками. Звіти на папері мене не задовольняють. Керівники, які намагаються приховати правду, також», - цитує прес-служба голови правління компанії «Автомобільні дороги України» Артема Гриненко.

Слід зазначити, що раніше «Укравтодор» поставив завдання своїм обласним службам автодоріг до 1 жовтня підготувати техніку до зими і своєчасно виконати закупівлю необхідних матеріалів для успішного проходження сезону.

Додамо, що Україна посіла 134 місце із 138 можливих у рейтингу якості автомобільних доріг, який складає міжнародна організація «Всесвітній економічний форум».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук