Керівництво МВФ заявило про готовність і надалі підтримувати Україну

МВФ підтримуватиме Україну у подальшому здійсненні реформ

Голова МВФ Крістін Лагард запевнила у подальшій підтримці України та наголосила на необхідності зберегти прогрес у просуванні ключових реформ. Про це йдеться в заяві Лагард за підсумками телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком.

Зазначається, що Лагард подякувала Порошенку за тісну співпрацю і наголосила на необхідності зберегти прогрес, досягнутий у просуванні ключових реформ, особливо для забезпечення незалежності центрального банку і підтримки стабільності банківської системи.

«Ми також погодилися з тим, що багато потрібно буде зробити для завершення перетворення України на сучасну ринкову економіку, яка жорстко регулюється верховенством права і здатна залучити більше інвестицій, необхідних для досягнення більш високого і стійкого зростання. Фонд готовий і надалі підтримувати Україну в цих зусиллях», - зазначила голова МВФ.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд вирішив переглянути умови кредитування України через скасування статті про незаконне збагачення.

Також раніше антикорупційна організація Transparency International заявила, що скасування статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення є порушенням міжнародних зобов'язань України і може призвести до замороження співпраці з МВФ та ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук