Кіхтенко готовий знеструмити Донецьк через обстріли терористами Дебальцевого

Чиновники Донецької обласної державної адміністрації вивчають можливість відключення Донецька від електропостачання.

Про це голова Донецької ОДА Олександр Кіхтенко повідомив в інтерв'ю порталу «ОстроВ».

«Я, наприклад, після такого варварського обстрілу Дебальцевого (я там був десь дві з половиною години, і дві з половиною години не припинявся вогонь саме по Дебальцевому),я всерйоз задумався про те, що треба відключити від електроенергії Донецьк. І дав доручення, щоб мені підготували довідку, можливо це, чи ні, зробити технічно. І зараз ми це питання вивчаємо. Чому? – Ну, якщо ви нам не даєте сьогодні можливості відновити енергопостачання, – а не дають, ми зверталися 8-10 разів по лінії ОБСЄ, щоб дали коридор, дали можливість відновити світло і людям нормально виживати. А у відповідь: нічого, померзнете! І це ті люди, які називають себе гордо «Донецька народна республіка»...», – сказав голова Донецької ОДА.

За даними Кіхтенка, близько 40% жителів Дебальцевого перейшли на бік бойовиків ДНР, і тепер ці люди обстрілюють своїх рідних і близьких, що залишилися в місті.

«Якщо ви хочете жити в тих кордонах, – чого ви наступаєте? Дайте цим людям (жителям Дебальцевого) нормально жити, ходити на роботу і т. д. Ви їх вбиваєте. Таких же громадян. З Дебальцевого десь відсотків 40, а то і більше, перейшло на ту сторону. І вони сьогодні ведуть вогонь по мешканцях, які залишилися там. По своїх родичах, рідних, близьких. І найсумніше, що по Дебальцевому веде вогонь ще й артилерія «Луганської народної республіки». Тобто, сьогодні луганські вбивають донецьких», – обурився голова ОДА.

Він також наголосив, що безпосередньо в Дебальцевому немає позицій українських військ.

«У тому ж Дебальцевому (я кілька днів тому був там), немає позицій української армії. У Дебальцевому немає ніяких укріплень, там немає ніяких вогневих позицій артилерії. Воно все поруч, але не в Дебальцевому. А вогонь ведуть саме по Дебальцевому і вбивають мирних жителів. Сьогодні там немає світла, ні тепла, ні води, люди сидять по підвалах, неможливо людей поховати…», – повідомив Кіхтенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук