Кіраль назвав звинувачення ГПУ щодо продажу землі львівською мерією політичним замовленням

СуспільствоСофія Лазуркевич, 16 листопада 20165440
Сергій Кіраль

Заступник голови комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва Сергій Кіраль прокоментував звинувачення ГПУ щодо заниження Львівською мерією вартості земельної ділянки з 140 до 52 млн грн.

«Земельна ділянка для потреб розвитку індустріального парку в Рясне-2 продавалась на підставі вимог Земельного кодексу з довгострокової оренди, на основі звернення інвестора та оцінки експерта, а не базової оцінки в 423 грн. Це положення містобудівельного законодавства. Для визначення цієї вартості експертом враховується низка факторів, зокрема, поточна економічна ситуація, наявність попиту, інфраструктури в конкретному районі міста, стратегія розвитку території, тощо. До цього, вона підверджується іншим експертом (подвійне підтвердження), перед затвердженням рішенням органу місцевого самоврядування», - написав Сергій Кіраль на своїй сторінці у Facebook.

На його думку, коментар міського голови Львова Андрія Садовго є абсолютно обгрунтованим.

«Заява генпрокурора - це доказ політичного замовлення та вибірковості в роботі нереформованої генпрокуратори. Земля для потреб промисловості, створення індустріальних парків в більшості країн-сусідів, з якими ми конкуруємо за капітал та інвестиції часто надається взагалі безкоштовно, оскільки кошти повертаються з доходів від податків та зборів, створення робочих місць на підприємствах і суміжних галузях», - додав Кіраль.

Нагадаємо, що у вівторок, 15 листопада, ГПУ проводила обшуки у Львівській міськраді щодо незаконного продажу земельної ділянки площею 23 га. У ГПУ підозрюють, що чиновники мерії завдали серйозних збитків міському бюджету, продавши земельну ділянку за 52 млн грн, хоча оціночна вартість цієї ділянки становить 140 млн грн.

Начальниця юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич на брифінгу, 15 листопада, сказала, що у мерії надали усі необхідні документи слідчим ГПУ та погодились співпрацювати з правоохоронцями. Ознак правопорушення у продажі земельної ділянки за 52 млн гривень у мерії не вбачають.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук