Кириленко взяв на себе відповідальність за економічну кризу в Україні

24 грудня 20083650

Сьогодні у Верховній Раді було офіційно оголошено про створення депутатської групи "За Україну!". Текст відповідної заяви з парламентської трибуни зачитав голова групи В'ячеслав Кириленко.

Заяву подаємо повнотекстово:

"Глибока моральна, політична й економічна криза, яка все більше охоплює Україну, вимагає від нас нової якості дій.

Очевидно, що світові процеси є лише однією з передумов обвалу української економіки. Найбільша відповідальність за економічну кризу в Україні і повна відповідальність за політичний розбрат та моральний занепад лежить на українських політиках.

Безвідповідальність, брехливість і жадібність політиків давно перейшли всі розумні межі.

Практично всі політичні сили та інститути влади засвідчили свою нездатність адекватно відповісти на внутрішні й зовнішні загрози. Доки країна падає в прірву, вожді й вождики, партії й партійки гризуться за ресурси, вплив та короткочасну популярність.

Особливо небезпечними й цинічними є дії двох найбільших сил, представлених у Верховній Раді.

Кожна з цих сил стурбована лише одним - очолити коаліцію й уряд та утримати владу будь-якою ціною.

Попри свій показний антагонізм, обидві ці сили є за своєю суттю однаковими - їм байдужі людські долі й майбутнє країни, бо вони заклопотані лише майбутнім своїх вождів і станом власних кишень.

Саме тому вони не збираються будувати вільне суспільство, чесну економіку і відстоювати українські інтереси.

Навпаки, вони системно здають національні інтереси, руйнують систему безпеки та оборони, підривають нашу національну єдність, утверджуючи на українській землі іноземне економічне й інформаційно-культурне панування та військову присутність.

Через корупцію та безвідповідальність Україна змарнувала унікальний шанс на модернізацію й системні реформи, який вона отримала після Майдану.

Саме тому зараз усі, кому свобода й добробут кожного українця дорожчі за посади, рейтинги й бездумне збагачення, мають об’єднати свої зусилля.

Об’єднати, щоб боротися не "проти", а "за".

За власну країну та її людей.

Ми робимо сьогодні крок до такого об’єднання і заявляємо про створення депутатської групи "За Україну!".

Україна для нас - це не державний апарат, не депутати й урядовці, а мільйони людей, які щодня власним розумом і власними руками будують і розвивають свою країну.

Ми не будемо діяти як представники фракцій, партій чи коаліцій, а будемо діяти виключно як представники народу, який довірив нам у цьому антиукраїнському, наскрізь корумпованому парламенті відстоювати український інтерес.

Наша мета - системні зміни, які давно назріли.

Ми будемо ініціювати й підтримувати всі закони, спрямовані на захист національних інтересів України, звільнення економічної й соціальної ініціативи громадян від бюрократичних перешкод і корупції та на модернізацію нашої країни.

У цьому бачимо наш головний обов’язок".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук