Кицюня  Красуня
Суспільство

Кицюня Красуня

Вісім люблячих собак та киця мріють стати частинкою вашого життя

Марта Когут, 10 листопада 5335 0

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати собі додому. Цього разу знайомимо з 9 собаками та кицею, які шукають нових господарів у Львові.

Ніжна киця Красуня. Чотирилапа стане для свого господаря чудовим другом та компаньйоном.

Пайпер - молода чотирилапа, віком близько року. Собака добре піддається навчанню та може проживати в сім‘ї з дітьми, які люблять тварин.

Спокійна хвостата красуня з милим поглядом Люся. Чотирилапа може проживати в сім’ї з дітьми.

Лілу - молода собака, віком близько року. Хвостата енергійна, гавкуча та має здібності до навчання.

Собака середнього віку Бладі. Чотирилапа соціалізована, тож стане для свого господаря вірним другом і компаньйоном, з яким ніколи не буде сумно. Ідеальний варіант для Бладі - це проживати у вольєрі та на посторому подвір‘ї.

Адель - кудлата красуня, віком близько року. По поведінці та її хутрі видно, що вона донедавна жила в сім'ї. На жаль, вуличне життя налякало її і зараз вона проходить соціалізацію з кінологом. Адель невеликого розміру, тож може проживати в квартирі.

Молода метиска лайки Лея. Чотирилапа активна, грайлива та гавкуча, тож стане для господаря другом та охоронцем.

Собака невеликого розміру Мая, яка потрапила до нас в дуже занедбаному стані та з новоутворенням, яке потребує оперативного втручання. По її поведінці видно, що вона була домашньою.

Наєм - чотирилапий середнього віку. Собака має хороший вигляд. Це свідчить про те що він був домашній, проте за ним досі не прийшов його господар. Наєм дружій хвостатий, який виконує базові команди, тож для свого господаря Наєм буде не лише вірним другом, а й пильним охоронцем.

Нагадаємо, що ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові. Контактний телефон (068) 535-45-45.

Фото Ірини Шелест.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук