Киянина засудили за репост цитати українофоба Олександра Дугіна у «ВКонтакте»

Обвинувачений визнав провину та дістав умовний термін

Деснянський районний суд столиці ухвалив рішення про притягнення киянина до кримінальної відповідальності за репост публікації у соціальній мережі «ВКонтакте». Чоловік отримав два роки умовно через поширення українофобського вислову російського шовініста Олександра Дугіна, пише «Громадське».

Згідно з матеріалами справи, підсудний поширив публікацію сторінки «Олександр Дугін» у спільноті «Союз України і Росії».

«Війна цього разу серйозна. Починається найсерйозніше випробування. Американці дотиснули хунту до того, щоби вона почала знищення громадян Південного Сходу... Там, де ОДА не взяті, треба брати в терміновому порядку. Той, хто не присягає народові — пособник київських убивць...», — йдеться в публікації Дугіна, яка стала приводом для початку кримінального провадження.

Залучений судом експерт Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ дійшов висновку, що публікація містить заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, або до захоплення державної влади та зміни меж території України.

Обвинувачений визнав провину, що стало пом’якшувальною обставиною.

Його засудили до двох років в’язниці, але він може бути звільнений від покарання, якщо протягом випробувального терміну в 1 рік не вчинить інших злочинів і виконає покладені зобов’язання. Обвинуваченого звільнили з-під варти в залі суду.

Олександр Дугін — російський філософ та шовініст, публіцист фашистського напрямку. Вважається одним з ідеологів так званої «русской весны». Також Дугін відомий ідеєю створення євразійської наддержави через примусову інтеграцію Росії із колишніми радянськими республіками.

Він є фігурантом фінансових санкцій США проти низки осіб, причетних до російської агресії проти України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук