Київська Нацгвардія закупила димові гранати та газові патрони для розгону демонстрантів

Одну закупівлю нацгвардійці здійснили у львівського підприємства

Військова частина 3030 Національної гвардії України (Київ) 10 і 22 березня повідомило про намір укласти дві угоди про закупівлю боєприпасів на загальну суму 4,58 млн грн, повідомляється у системі держзакупівель «ProZorro».

Закупівлі проводять за переговорною процедурою через відсутність конкуренції.

Зокрема, у львівського ПП «НВПП «Спаринг-Віст Центр» 29 березня за 3,59 млн грн нацгвардійці замовили 5 тис. малих ручних димових гранат чорного диму РДГ-55МЧ по 717 грн/шт. При цьому видання «Наші гроші» зазначило, що у серпні 2015 року Міністерство оборони придбало їх у цієї ж фірми вдвічі дешевше – по 348 грн/шт.

Львівське підприємство також виробляє прилади і системи радіаційного контролю торгової марки «Екотест». Засновником є ТОВ «Екотест-Центр» Заслуженого винахідника України Ростислава Смука, а підписантами – Юрій Сторонський і Катерина Гнатів.

У свою чергу в «Лабораторії прикладної хімії» за 100 тис. грн нацгвардійці планують купити 10 416 спеціальних патронів 12 калібру з газовими гранатами «Джміль» для миттєвого розпилення аерозолю по 96 грн/шт.

Київською компанією володіють член вченої ради Інституту медицини праці НАМН України Віктор Кірсенко, Олена Деркач, Володимир і Тетяна Шостак.

Видання також зазначило, що у вересні 2016 року ця сама військова частина 3030 замовила ТОВ «Компанія Тітал» ремонт автомобілів-водометів за 9,60 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук