Київський фотограф нагадав Дубневичу про обіцянку подарувати коштовний годинник

Богдан Дубневич виставив годинник на аукціон та викупив його за 50 тис. грн

Київський фотограф Влад Содель нагадав Богдану Дубневичу про обіцянку подарувати платиновий годинник Ulysse Nardin Forgerons Minute Repeater ціною від $213500 до $305000. Фотограф хоче, щоб Дубневич продав обіцяний годинник, а гроші віддав відомому волонтеру Хоттабичу.

У декларації за 2015 рік Богдан Дубневич вказав годинник швейцарської фірми Ulysse Nardin вартістю понад 200 тис. доларів. Раніше Богдан Дубневич заперечував, що годинник є оригінальним, та стверджував, що це копія, яку він придбав за $200.

У 2014 році Дубневич пообіцяв подарувати цей годинник київському фотографу Владу Соделю, який опублікував його фото у соцмережах та написав: «Богдан Дубневич дефілював у годиннику з платини Ulysse Nardin Forgerons Minute Repeater ціною від $213500 до $305000. Завжди казав, і ще раз повторю, дорогущі годинники — це хвороба і збочене марнославство. Таким людям не місце у владі».

«Я купив цей годинник за $200, - сказав тоді Дубневич у коментарі ZAXID.NET. – Я йому подарую його (Владу Соделю – ред.). І хай купить хоч половину з того, що він там написав».

Богдан Дубневич на з'їзді БПП. Фото: Влада Соделя

Однак обіцянку Богдан Дубневич не виконав. Влад Содель, побачивши у е-декларації згадку про знайомий годинник, написав: «Минуло два роки, ловлю на слові. Несіть свій Нардін у ломбард, а гроші віддайте Хоттабичу (волонтеру, - ред.)».

Додамо, що у 2014 році Богдан Дубневич виставив цей годинник на аукціон, щоб зібрати кошти для бійців, які воюють на Сході, та сам його викупив за 50 тис. грн.

Нагадаємо, сьогодні брати Дубневичі опублікували декларації, у яких вказали понад 700 млн грн готівки, сотні квартир і колекцію живопису.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук