Київській лікарні вдалося купити 50 швабр за ₴123 тис.

У системі публічних закупівель ProZorro організатори тендеру описали швабру, як «пристрій з утримувачем та насадкою».

Київській лікарні вдалося купити 50 швабр за ₴123 тис.
фото ZAXID.NET
Швабра Vermop, яку закупили для міського клінічного онкологічного центру

Київський міський клінічний онкологічний центр закупив через систему ProZorro 50 швабр за 123 тисячі гривень, тобто одна швабра коштувала 2,5 тис. Про це кореспондентові «НВ» розповіли сьогодні, 21 липня у Центрі політичних студій та аналітики «Ейдос».

Згідно з повідомленням, це стало можливим завдяки нечіткому опису предмету закупівлі.

«Так, у Київському міському клінічному онкологічному центрі під час закупівлі професійних німецьких швабр Vermop було зазначено, що предметом закупівлі є «пристрій з утримувачем та насадкою». Пропозицію у зазначеному тендері подав лише один учасник», - зазначили у центрі.

Керівник відділу боротьби з корупцією Центру «Ейдос» Гліб Канєвський повідомив, що 13,8% процедур закупівель медичних закладів у Києві проведені непрозоро. За даними, які можна дослідити через внутрішню систему bi.prozorro, 79 % закупівель мають низьку якість оголошень, а 72,5 % - низьку конкурентну активність.

Загалом, з початку 2016 року через систему електронних закупівель Prozorro медичними закладами Києва було проведено 4109 тендерів. Загальна сума контрактів, укладених за результатами закупівель складає 53,8 млн. грн., потенційна економія складає 25,6 млн. грн., або 20,77%, а середня кількість пропозицій в 1 процедурі складає 2,74.

Зазначимо, що онлайн-система ProZorro - це електронна система публічних закупівель, яка прийшла на зміну паперовим держтендерам і покликана боротися з корупцією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук