«Київстар» надсилатиме абонентам повідомлення про зниклих дітей

У середу, 30 серпня, Нацполіція та ПрАТ «Київстар» підписали меморандум про співпрацю, у рамках якого сторони запускають спільних проект «Пошук дітей». Як йдеться на сайті МВС України, абонентам «Київстар» надсилатимуть SMS з інформацію про зниклих дітей у тому регіоні, де перебуває абонент.

«В першу добу після зникнення поліції вдається відшукати близько 85% дітей, але залишаються ті 15%, яких так і не вдається відшукати, або знаходимо ми їх вже неживими. Треба розуміти, що у випадку зникнення дитини час завжди грає проти нас, тому ключовим в пошуках є взаємодія правоохоронних органів і суспільства», ‑ сказала заступниця міністра Анастасія Деева.

Президент компанії «Київстар» Петро Чернишов проінформував, що послуга, яка функціонуватиме на базі SMS повідомлень, допоможе оперативно сповіщати абонентів «Київстар», які могли перебувати поруч з місцем події, про зниклих дітей. Текст SMS міститиме інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на сайт з фотографією, а також контакти поліції, куди можуть звертатися потенційні свідки, які хочуть допомогти в пошуку.

Пілотний проект запускають 15 вересня. Також Анастасія Дєєва розповіла, що схожа система оповіщення Amber Alert працює в США і об’єднує навколо пошуку викрадених дітей і суспільство, і поліцію і ЗМІ.

«Кожен, хто підключений до системи, отримує повідомлення з описом дитини і потенційного злочинця, тому може відразу відреагувати. Це дозволяє людям допомагати поліції не ризикуючи своїм життям та здоров’ям. Завдяки цій взаємодії, знайти дитину вдається вже через кілька годин після отримання повідомлення про її зникнення. Не буває чужих дітей. Якщо у кого-то сталася біда ‑ ми повинні об'єднуватися і допомагати. Тому ми дуже сподіваємося на українську громадськість та її активну позицію», ‑ зазначила вона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук