Клімкін обговорив з єврокомісаром скасування віз для українців

У Брюсселі відбулася зустріч міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з комісаром ЄС з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітрісом Аврамопулосом. Про це повідомили у прес-службі МЗС.

Головна увага була приділена питанню подальшого просування на шляху до запровадження безвізового режиму для громадян України.

Павло Клімкін поінформував про конкретні кроки, які українська сторона вже здійснила та планує вжити для виконання Плану дій з візової лібералізації.

Єврокомісар Дімітріс Аврамопулос зазначив, що Україна досягнула значного прогресу у виконанні критеріїв другої фази Плану дій з візової лібералізації, що було підтверджено у доповіді Європейської комісії про стан його виконання від 8 травня.

Він підтвердив готовність Єврокомісії максимально сприяти завершенню виконання нашою державою тих завдань, які ще залишаються, щоб досягти бажаної мети — скасування віз для українських громадян.

Окрему увагу сторони приділили підготовці до Ризького саміту «Східного партнерства» 21-22 травня. Павло Клімкін заявив, що в підсумковій декларації саміту Україна очікує чіткого сигналу щодо часових рамок запровадження безвізового режиму.

Як інформував ZAXID.NET, міністри закорддонних справ «Вишеградської групи» (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина), а також Латвії, Швеції та Румунії підтримали скасування візового режиму для України і Грузії «у недалекому майбутньому».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук