Клієнти «Кредобанку» перемагають в акціях програми лояльності MasterCard Rewards

Клієнти «Кредобанку», що користуються платіжними картками та Програмою лояльності MasterCard Rewards, отримують вагомі подарунки за участь в акціях

Так, за перемогу в акції MasterCard «Пориньте в хуртовину альпійських вражень» туристичну поїздку на двох до Австрії отримав львів’янин Андрій Данилюк, а киянин Руслан Махмутов отримав подарунок на здійснення мрії номіналом 20 тисяч гривень від «Кредобанку».

Згідно з умовами акції «Пориньте в хуртовину альпійських вражень», клієнтам було достатньо перевірити свій бонусний рахунок та замовити один з численних подарунків в особистому кабінеті на сайті програми лояльності MasterCard Rewards. Для участі в акції «Здійсни мрію з «Кредобанком»» клієнтам банку було достатньо зареєструвати свою електронну адресу в особистому кабінеті програми MasterCard Rewards до 31 грудня 2015 року. Переможців в обох акціях було обрано з використанням відкритого генератора випадкових чисел random.org. Поїздка до Австрії включає переліт та триденне проживання в розкішному готелі AquaDome 4*, а подарунок акції «Здійсни мрію з «Кредобанком»» можливо використати на придбання будь-яких товарів чи послуг.

«Користування платіжною карткою від «Кредобанку» — це не лише обслуговування надійного банку з європейським капіталом, захищені безконтактні розрахунки та можливість безкоштовного користування карткою при регулярних надходженнях. Це ще й приємні подарунки від програми лояльності MasterCard Rewards, до якої банк вперше в Україні підключив всі картки клієнтів-фізичних осіб незалежно від класу, — говорить заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Даміан Раґан. — Ми раді вітати переможців акцій від «Кредобанку» та MasterCard Rewards та інформуємо, що на цьому приємні сюрпризи для карткових клієнтів не завершаться — у майбутньому ми і MasterCard пропонуватимемо нові й нові цікаві акції».

«Кредобанк» приєднався до програми лояльності MasterCard Rewards у вересні 2015 року, вперше в Україні підключивши до програми всі картки, емітовані для роздрібних клієнтів. Відповідно до умов програми, за кожні 12 гривень розрахунків карткою в торгово-сервісній мережі нараховується 1 бал. Бонусні бали також можна отримати за додаткову активністьу розрахунках, використання продуктів роздрібного бізнесу та за окремими спеціальними пропозиціями.

Участь у програмі MasterCard Rewards є безкоштовною для всіх учасників. Перевірити кількість нарахованих балів, а також замовити подарунки за каталогом можна в Особистому кабінеті учасника програми. Серед подарунків – туристичні ваучери,подарункові сертифікати, поповнення рахунків мобільного зв’язку, сувеніри та ін.. За період роботи програми кількість нарахованих балів перевищила 35 мільйонів, а за перші 3 місяці роботи клієнти банку замовили собі понад 4000 подарунків.

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі — PKO BankPolski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. «Кредобанк» є одним з двох українських банків, чий кредитний рейтинг з 2006 року визначає одне з найстарших рейтингових агентств світу — Standard &Poor’s. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві.  У 2015 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило «Кредобанку» найвищий рейтинг депозитів — ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою — на рівні uaAA+ зі стабільним прогнозом. У 2015 році «Кредобанк» двічі очолив рейтинг найбільш життєздатних банків України за версією журналу Forbes та двічі увійшов до ТОП-10 найкращих роздрібних банків України за версією журналу «Фокус», а також до десятки  найнадійніших великих банків за версією журналів «Деньги» та «Новоевремя». У листопаді 2015 року «Кредобанк» очолив рейтинг стресостійкості українських банків за версією фінансового порталу «Мінфін».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук